Yatırım yapmaya başla!

Audi 2020 Yılı için Dört Kapılı “e – Tron GT”nin Üretimini Doğruladı

Audi yıllık toplantısında 2020 yılı için elektrikli bir sedan aracın üretileceğini doğruladı. İşte detaylar...
Audi 2020 Yılı için Dört Kapılı “e – Tron GT”nin Üretimini Doğruladı

Audi’nin elektrik e – Tron‘lara yaptığı sınırsız yatırımlarını sıklıkla duyuyoruz. Markanın büyük ölçüde EV araçları benimsemesiyle, ağırlıklı SUV modellerin çevrilişini görmüştük. Yeni son duruşuyla gelen A8 gibi Amiral Gemi tarafında şimdilik hibrit seçeneği ile devam ediliyor. Audi, 2020 planları içerisinde dört kapılı lüks GT modelinin üretim aşamasına alınacağını doğruladı. Yıllık düzenenlenen basın toplantısında, e – Tron GT adında belki bir Mercedes AMG GT için sıkı rakip olabilecek EV araçtan söz etmiş olabilirler.

Konuşulanların arasında gelecek sene elektrikli araçlarını piyasaya süreceklerinden bahsettiler. Yani e – Tron SUV! Gelişmiş piller 150 kW’lık hızlı şarja uyumlu olacak. Ve yarım saatten daha kısa sürelerde Audi’nizi tam dolu bir pille kullanmaya devam edebileceksiniz.

Audi Yönetim Kurulu Başkanı Ruper Stadler, gelecek hakkında iddialı konuştu.

Standler, “Tamamen elektrikli e-tron GT ile sportifliği çok kademeli olarak yorumluyoruz ve yüksek performanslı Audi Sport otomobilimizi geleceğe taşıyacağız.” şeklinde yeni araç üzerindeki duygularını belirtti.

e- Tron SUV’un üretim merkezinin neresi olacağı da netleşti.

Alman markanın aynı zamanda bataryalarını da ürettiği Brüksel fabrikasında EV SUV modelinin inşasını yapacak. A1 modelinin de orada üretilmesi, küçük otomobilin yapımının Seat’ın Martorell tesisine taşınmasına neden olmuş.

Audi’nin bu anlık e – Tron GT hareketini Tesla Model S rekabetinden çok bence Porsche’nin akılları yerinden alan E Mission‘u için başlatılmış bir giriş demek istiyorum. Ve 2020 yılında çekişmeler inanılmaz birer showa dönüşecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum