Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Cenevre Mührü’ne Sahip Şık Bir Koleksiyon Saati: “Ateliers DeMonaco Poinçon de Geneve Saphir”

Cenevre Mührü’ne Sahip Şık Bir Koleksiyon Saati: “Ateliers DeMonaco Poinçon de Geneve Saphir”

Elbette ki lüks ve kaliteli saatlerin merkezi olan İsviçre’de üretilen modellerin kaliteleri tartışılamaz. Köklü tecrübelerle oluşturulan bu saat modellerinin böylesine pahalı fiyat etiketlerine sahip olmalarının başlıca nedeni de budur. Louis Moinet, Patek Philippe, Rolex ve Vacheron Constantin gibi zengin tarihlere sahip olan markalar, dünyanın en iyi saat üreticileri olduklarını defalarca kanıtlamayı başarmışlardır. Ancak bu markalar kadar bilinmeyen yeni firmaların bazıları ise prestij göstergesi olan Cenevre Mührü (Poinçon de Geneve) ile sertifikalandırılarak, köklü markalar ile baş edebilecek seviyelere gelmişlerdir.

2016 yılının başlarında, Louis Vuitton, Flying Tourbillon saatiyle ilk Cenevre Mührü’ne ulaşmayı başarmıştı. 162 yıllık köklü marka bile bu sertifikayı, daha yeni elde etmeyi başarmışken, 2009 yılında Monako’da kurulan bağımsız lüks saat üreticisi, Ateliers DeMonaco, Poinçon de Geneve koleksiyonu ile bu sertifikaya sahip oluyor. Ateliers deMonaco, prestijli koleksiyonuna eklemiş olduğu iki yeni modelle de hayranlık uyandırmaya devam ediyor.

Dilerseniz, yeni ve şık Ateliers DeMonaco Poinçon de Geneve Saphir saatlerini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Safir Kadranıyla Fark Yaratan Bir Model

Safir Kadranıyla Fark Yaratan Bir ModelPoinçon de Geneve Saphir modelinin şık kadranı, Cenevre Mührü’nü taşıyan etkileyici bir mekanizmaya ev sahipliği yapıyor. Halihazırda bu özelliğiyle bile saat meraklılarını kendisine hayran bırakan kadran, tamamıyla safirden oluşturulmuş. Şık gösterge kollarının yanı sıra PVD kaplı, elmas kesim, Roma rakamlarından oluşan saat belirteçleriyle de etkileyici bir yapıya sahip oluyor. Ek olarak, safir kadranın merkezinde yer alan iç içe zencerek desenleri de zamanı rahatça okuyabilmenizi sağlıyor.  

Etkileyici Mekanizmasında Cenevre Kalitesini Yansıtıyor

Etkileyici Mekanizmasında Cenevre Kalitesini YansıtıyorAteliers DeMonaco Poinçon de Geneve Saphir saatlerinin en önemli parçası olan ve Cenevre Mührü ile sertifikalandırmış mekanizması, kusursuz bir işleyiş gerçekleştiriyor. Poinçon de Geneve Saphir modeli, markanın özel “Freebeat” regülasyon sistemini ve dMc-708 kalibresini bünyesinde barındıran mekanizmasıyla sihirli bir saat haline geliyor. 38 saatlik güç rezervi sunan bu güzellik, ayrıca bünyesinde barındırmış olduğu kaliteli materyallerle de hayranlık uyandırıyor.   

Ateliers DeMonaco Poinçon de Geneve Saphir Saatlerinin Fiyatı

Ateliers DeMonaco Poinçon de Geneve Saphir Saatlerinin Fiyatı18 ayar beyaz altın ve roze altın olmak üzere iki versiyon ile karşımıza gelen Ateliers DeMonaco Poinçon de Geneve Saphir saatlerinin her biri, 40 mm çapında ve 9.2 mm inceliğinde kasalar ile satışa sunulacak. Her iki versiyonu da sınırlı sayıda olan bu modelden toplamda 36 adet üretilmiş. Eğer sizler de Ateliers DeMonaco Poinçon de Geneve Saphir modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız, 23 bin dolarlık başlangıç fiyatını gözden çıkarmanız gerekiyor.

Kaliteli ve lüks saat sektörünün prestij simgesi olan Cenevre Mührü, genç firmaların da sektörde söz sahibi olmasını sağlıyor. Henüz 8 yıllık bağımsız bir saat üreticisi olan Ateliers DeMonaco, Poinçon de Geneve Saphir saatleriyle belgelenmiş bir kaliteyi bileklerinize getiriyor. Peki, siz olsanız Cenevre Mührü’ne sahip bu Ateliers DeMonaco saatlerinden hangisini tercih ederdiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum