Yatırım yapmaya başla!

At Yarışlarında Yaşanmış 7 Korkunç Kaza AnıHer insanın hobisi olduğu gibi farklı aktiviteleri, şansları ile kazandıkları şeyler vardır. Şans oyunları, iddia, yarışlar gibi birçok aktivite yer alır bunların arasında. Bu aktivitelerin arasında bir de at yarışları vardır.

Kazanmasını umduğu ya da kazanacağına inandığı oyuncu atın üzerine bahis oynanır ve kazanan atın oyun sahibi yarışmanın sonunda vaat edilen ödülün sahibi olur. Sabırsızlıkla oynanan bu yarışlar bazen oyuncular ve atlar için çok tehlikeli olabiliyor. İki atın çarpışması veya atın üzerindeki oyuncuyu atması gibi kazalar oluşabiliyor.

Bu kazalar hem oyuncunun hem de atların hayatını oldukça etkiliyor. Şimdi sizlerle at yarışlarında yaşanan kazaları paylaşıyoruz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum