Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Astor Enerji 48,6 Milyon TL’lik Anlaşma Yaptı

Astor Enerji, Kamu Aydınlatma Platformu üzerinden yeni iş ilişkisi hakkında açıklamada bulunarak 48,6 milyon TL'lik anlaşmasını duyurdu. Detaylar haberde...
Astor Enerji 48,6 Milyon TL’lik Anlaşma Yaptı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Astor Enerji A.Ş., Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkilerini duyurmaya devam ediyor. Şirketten bugün sabah saatlerinde yen bir açıklama geldi.

Şirket, KAP üzerinden Danimarka’da yerleşik özel bir firma ile yaptığı anlaşmasını duyurdu.

Astor Enerji tarafından yapılan açıklamada söz konusu firma ile ilk güç transformatörü, satış sözleşmesi imzalandığı belirtildi.

Yapılan sözleşmenin 1.687.500 euro (48.632.568 TürkLirası TCMB Satış Kuru alınmıştır.) tutarında olduğu bildirildi. Anlaşmanın 2022 yılı hasılata oranı yüzde 0.65 olduğu kaydedildi.

Açıklamada yeni iş ilişkisinin ciro ve karlılığa olumlu etki sağlayacağı eklendi.

Manşet Haberleri
Sponsorlu
BİST 100 Günü Nasıl Kapatır?
Astor Enerji Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin hisseleri borsada (ASTOR) kodu ile işlem görüyor. Hisseler bugün açılışı 135,6 TL’den yaptı. ASTOR hisseleri saat 10.12 itibarıyla yüzde 0,66’lık düşüş ile 134,6 TL’den işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.