Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin’in Q Division’u Müşterilerin Garajlarını da Tasarlayacak!

En özel araçların benzersiz garajlarda durması gerektiğini savunan Aston Martin, kimsenin hayalinde dahi kurmayacağı özel Q Birim garajlarını gösterdi!
Aston Martin’in Q Division’u Müşterilerin Garajlarını da Tasarlayacak!

Aston Martin supercars ve hipercars model yapımların ardından, şimdi de karşımıza garaj dizaynı ile çıkıyor. Sağlam saldırı planları yapan ve bazıları firmaların sahiplendiği sınıflara karşı hareket eden Aston, Valkrie ve Valhalla gibi modelleriyle ortamı ısındırmayı başarmıştı. Bu tip premium otomobil üreticileri satış sonrasında da pahalı opsiyonlar sunarak, müşterinin kendisini daha özel hissettirmesi sağlanıyor.

Spesifik Aston Martin modellerini hayata geçiren birim olan Q Division, görülmemiş bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor. Zenginlerin özel yaptırdıkları araç garajlarına yeni bir soluk getirecek proje, Monterey’den duyuruldu.

Aston Martin’in Obermoser mimarlarıyla birlikte tasarladığı bir dizi garaj, rüya alemi gibi!

Aston Martin Özel Akvaryum GarajıHesabında milyon dolar paraları olan Aston Martin müşterilerini ilgilendiren garajların en sıra dışı olan akvaryum altında saklanan bir Valkyrie görseli. Arabalarını seyretmeyi seven ve onlarla bulunduğu ev ortamlarında vakit geçirmekten zevk alan insanların çok seveceği bir dizayn.

Valkyrie’nin koyulduğu bu akvaryum garajında gizemli havanın hakimiyeti dışında, sahiplerinin onları oturarak seyredebileceği bir yapı ortaya koyulmuş.

Bir tek Aston Martin ile yetinmeyenlere de harika çalışmalar mevcut.

Aston Martin Özel Akvaryum Temalı GarajıBir İngiliz marka koleksiyonuna sahipseniz özel açılabilir camlar ardında, kaliteli parlak zemin malzemesi olan ve araçların arkasına görseller yerleştirilmiş bu Q Departman garajına da yönelebilirsiniz. Müze tadındaki garaj iklimlendirme özelliğine de sahip olabilir.

İsterseniz, evinize ziyarete gelenlere aracınızla karşılama yapabileceksiniz.

Aston Martin Özel Manzaralı Camlı GarajÖzel birim tasarımcıları insanların araç konusundaki duygu açıklıklarını çok iyi tespit etmiş. Gösterişin her zaman aktif olduğu bu dünya için ultra lüks evin üstüne yerleştirilen bir oval camlı ve manzaralı garajı görüyoruz. Sınırlı sayıda olacak Valkrie için anlamlı bir saklama bölgesi olmuş.

Kimsenin düşünmeyeceği ikinci akvaryum garajına bakın!

Dairesel biçimli bu garaj, bir asansör yardımıyla Valhalla’yı yukarı ve aşağı şekilde taşıyabilecek. Rüya evlerin içine inşa edilmiş gibi yapılan bu araç saklama yapısının camlar arasındaki bölümüne, gerçek akvaryum verilmiş. Adeta Aston, suyun içerisinde gibi gösterilmiş.

Aston Martin baş yaratıcı şefi Marek Reichman, “Kendi otomotiv sanat eserlerinizi sergilemek için en üst alanı yaratan resim. Bu şimdi bu yeni teklifle elde edilebilir. Araba meraklıları için garaj evin geri kalanı kadar önemlidir ve Aston Martin tarafından tasarlanan ısmarlama bir otomatik galeridir ya da otomobilden gösterişe odaklanan ya da simülatörlerle daha geniş, entegre bir eğlence alanının parçası gibi Aston Martin mülkiyeti bir üst seviyeye taşıyor.” dedi.

Q Birim sadece hazır garaj konseptleriyle mi müşteriye sunum yapacak bilemiyoruz. Anladığımız kadarıyla çizilen bu garaj tasarımlarında ortak bir çalışma yürütülebilir. Yani istekler dikkate alınabilir.

Sonuç olarak zaten anormal paraları bir araba için gözden çıkaran insanlar Aston’un garajlarından da isteyeceklerine inanıyoruz. Bilmediklerimiz arasında ise bu gibi garajların tarihi ve fiyatları. Sizin bir tahmininiz varsa yorum olarak yazabilirsiniz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum