Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin Zagato Shooting Brake: Asaletin Pelerini Kalktı!

İngiliz marka Aston Martin Zagato ailesine kattığı Shooting Break'in üstünü açarak eşsiz eserini bizlere gösterdi. İşte beklenen o güzel araba karşınızda!
Aston Martin Zagato Shooting Brake: Asaletin Pelerini Kalktı!

Yaklaşık 3 ay önce Zagato ailesine katılan üyelerin çıkış haberini vermiştik.  Aston Martin denen markanın doğusundan bu zamana kadar olan zaman diliminde dünya için birbirinden farklı ulaşılması zor onlarca ürün sunmuştur. Ki bu üretmiş olduğu lüks sınıfta, spor araba tutkusu her zaman üst seviyede olmuştur. İç aksamında dahi plastik kullanmayan bir markanın kalitesinden nasıl şüphe edilir ki? Bunu en iyi örneği etkileyici kasasıyla çıkış yapan DB11‘den yeterince anlamıştık.

Sanırım Zagato ailesinden bir tek Shooting Break‘in yüzü saklanmıştı. Çünkü markaya yeni bir stil yeni bir tarz geliyordu. Özeldi çünkü wagon karoserinin içinde spor bir araba vardı.

Shooting Break, markasının izinden hiç ayrılmadan diğer aile üyeleri ile yakın temasta ilerlemiş.

zagato shooting break ön görünüm

Ön duruşu diğer modellerin far ve ızgara stilleri aynı olup, büyük farkı profilinde görüyorsunuz. Uzun SW yapısına sportiflik enjektesi pürüzsüz!

zagato shooting break profili

Her ne kadar tek kapı olsa da elektronik olarak kontrol edebildiğiniz bir bagaja sahip. Yani spor SW’nizle bol eşyalı tatile gidebilirsiniz.

zagato shooting tavan yapisi

Bir değişiklik olmadığı sürece Vanquish ünitesi yer alcak. Yani 6.0L’lik, sesiyle büyüleyen 580 beygirlik bir motora yer verilecek.

zagato shooting motor ünitesi

Zagato, Astan Martin için gerçekten önemli bir oluşum. Bir kere yapalım tam olsun düşünce tarzında hayata geçirilmiş. Zagato ailesiyle ilgili yazdığımız bir önceki haberde de dediğimiz gibi aile sınırlı üretime tabi tutulacak. Yani toplamı 325 adet. Bunlardan 99’u Coupe, 99’u Volante, 99’u Shooting Break ve 28 adet Speedster’den oluşuyor. Bu arada Zagato Shooting Break’in sipariş alım süreci de başlatıldı.

Tabi sınırlı özel üretim bir araç olduğu için 2018 yılının ilk çeyreği gibi sahiplerine teslim edilecek. İngiliz markanın bu yeni aile oluşumundan sadece 325 adet olması, dünyada kendine özel bir yer ayırdıkları anlamına geliyor. Tabi normal olarak fiyatlarını merak ediyorsunuz! İşte Shooting Break’in üstündeki örtüsü kalksa da fiyatının üzerindeki tozlar halen duruyor…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum