Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin Yeni Test ve Araç Geliştirme Tesisini Açtı!

İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin, araçların dinamik şasi ve üstün yol tutuşlarını geliştirmek için yeni bir tesis inşa etti. İşte detaylar...
Aston Martin Yeni Test ve Araç Geliştirme Tesisini Açtı!

Bir markanın kalitesi, üretim öncesinde yaptıklarıyla ortaya çıkar. Kullanılan malzeme, tesis, çalışanlar ve stratejiler vs. Hepsini tek noktada toplayabiliyorsanız Aston Martin gibi kalite seviyesi çok yüksek olan ve günümüze kadar aynı devam eden bir marka yaratmış olursunuz. Silverstone‘da açılan tesiste, Aston Martin modellerinin gerek karoser alt yapısı gerekse de yollardaki en iyi sürüş biçimleri için çalışılacak.

İngiliz motorsporları için hazırlanan otomobillerle beraber yol araçları da aynı yerde gelişime tabi tutulacak. Aston Martin’in “araştırma geliştirme” alanlarında öncesinde Red Bull ile anlaşma yaprak Valkyrie için bir araya gelmişlerdi.

Aston Martin Silverstone’den En Sağlam Araçları Çıkartacak

Aston Martin Silverstone'den En Sağlam Araçları ÇıkartacakYeni test merkezi, içinde bir pist ve gelişim binasıyla Aston modellerinin şasi dinamikleri ve yol tutuşları geliştirmek üzere, şirketin ana üssü olarak hizmet verecek. Bununla birlikte Birleşik Krallık’taki 10. tesisini faaliyete sokmuş oluyor.

Diğer 9 tesis; Wolverton Mill’de parça dağıtım merkezi, Chase Point’deki satın alma, kupa montaj tesisi, Wellesbourne’daki özel araç operasyonları merkezi, St Athan’daki geliştirme merkezi, Londra’da iki ofis, Dover ve Soho Meydan’nda ticari operasyon merkezi.

Konu hakkında açıklama yapan firma CEO’su Andy Palmer, “Şirket şimdi Aston Martin ve Lagonda markaları arasında büyüme için yatırım yapıyor. Silverstone açılan dinamik test ve geliştirme merkezi için ayrıca memnunum.” şeklinde konuştu.

Premium sınıfın gözde otomobil markalarından olan Aston Martin, üretimdeki dikkatini şimdi bir kat daha artırmış gözüküyor. Araçlarında halen daha plastik aksam kullanmayan bir şirket için aslında bunlar şaşılacak haberler değil!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum