Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake’in İlk Kokpit Görüntüleri!

Aston Martin'in 325 adetlik Zagato ailesinde, 99 adet üretilecek Vanquish Shooting Brake'in ilk kokpit görüntüleri!
Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake’in İlk Kokpit Görüntüleri!

Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake, markanın yeni bir oluşumu, yeni bir stili diyebileceğimiz şekillerde gösterilmişti. 50 yıllık dostluk hikayesi olan Zagato ailesine 325 yeni seri modelin katılacağını sizlere söylemiştik. Bunların 99’u coupe, 99’u Volante, 99’u Shooting Brake ve 28 adet Speedstar olarak bölünmüş.

İngiliz şirketin yeni tip kasa tipini ilk defa düşünmesi bir yana yapılma nedeni bizce Ferrari FF veya yerini alan GTC4 Lusso rekabeti! Spor arabadaki geniş ve lüks yaşamın, en iyi örneği olmak isteyen Vanquish Zagato Shooting Brake’in şimdi de yeni dijital resimleri eşliğinde kokpit görüntüleri gösterildi. Bakalım 99 adet olacak bu aracın kabininde neler düşünülmüş.

Otomotiv içerisinde malzeme kalitesi en üst düzeyde olan şirketilerin başında Aston Martin gelmektedir.

İngiliz üretici ilk otomobil üretiminden son otomobil üretime kadar ki olan süreçte hiç bir zaman plastik aksam kullanmamış bir şirkettir. Daha fazla kar etmeden ziyade, insanlara halen daha kaliteli araçlara bindirmeyi isteyen Aston Martin, Vanquish Zagato ailesiyle bunu kanıtlıyor.

Shooting Brake üretimini sona bırakan Aston, daha önce Coupe serisini üretmişti.

99 adetlik Coupe üretiminin 49. üyesi hatırlarsanız 1 milyon dolara yakın fiyat biçilmişti. Zagato Vanquish Shooting Brake adına gösterilen son görselleri gümüş renkle çizilmiş.

Süper spor arabalarda zor yakalanan o harika bakış ve duruşlar bu araçta kusursuza yakın yapılmış. Ön ve yan bakışlarındaki detaylar, Aston Martin’in kendini insanlara eşsiz bir cisim olarak sunmasını aktarıyor.

325 kişilik ailenin yapılarını iyi kötü öncesinde görmüştük. Hepsi birbirlerinin türevi şeklindeydi.

İç mekanda yoğunluk açık renk deri malzeme ile olunca, üstten çekimde cam tavan yapısının sportifliğini daha belirgin görmüş olduk. Aynı zamanda kaputa açılan hava delikleri ve orantılı kupası da gözümüzden kaçmıyor.

GTCLusso’daki gibi Aston arkaya koltuk yerleştirmemiş.

Kaliteyi yine elden bırakmayan İngiliz şirketin, logo baskılı kahve tonlu koltukları ve aksam kaplamaları muazzam!

Sağ yolcu koltuğunun eğik vaziyetinde gösterilen görselde, arka kısım farklı tipte. Saklama kutusu gibi duran koltuk arkası bölümünde sanki özel bir şey varmış gibi.

Baktığımızda birçok hayali aynı anda kurdurabilen kokpit, en pahalı mücevher seti gibi bol işlemeli bir yapıya sahip. Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake’in iç mekanı hakkında siz neler söylemek isterdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum