Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin Vanquish’lerin Eğlence Dolu Karavan Yarışı!İnsanlar artık nasıl eğleneceklerini şaşırmış durumda. Yapılan eğlence aktivitelerin dereceleri sanırım artık yetmiyor. Eğlence artık deneyler yapmakla, sokaklarda freestyle eğlenceleri gibi daha da yürek hoplatıcı hale dönüştü. Tabi bizler de bunları zevkle izliyoruz. Arabalar ile yapılan yarışlar da artık eğlencenin doruk noktasına ulaştı.

Arabalar için kurulan arenalar içerisinde bir birbirlerini ezme yarışmaları ve o büyük dev kamyonların otomobilleri ezişini izlemişizdir. Videomuzda da farklı bir yarış türüne tanık olduk. Konusu yarış olan videonun sadece içeriği biraz farklı!

Aston Martin Vanquish‘lerin bir pistte deli gibi bir birlerini geçmelerini izledik. Ama arkalarında karavan takılıyken. İşte olayın absürt tarafı da burası. Red Bull sponsorluğunda yapılan Vanquish yarışı, bir çok ünlü pilotu da misafir etmiş. F1’in usta pilotları Daniel Riciardo ve Max Verstappen bir yarış pistinde arkalarında karavan takılı şekilde bir birleri ile yarıştılar.

Kask ve su mataraları olmadan! Bu yarışın, Vanquish’in karavan ile yarışmasından başka şaşırtıcı olanda, Verstappen’ın 19 yaşında olmasıdır. Unutmadan söyleyelim her iki pilotta Red Bull’un F1 takımını oluşturmaktadır. Yani her ikisi de saatte 300 km ve üstü hızlara fazlasıyla alışık insanlar. Gerçi şu an kullandıkları araba da +300‘ü rahatlıkla görebiliyor. Çünkü Aston Martin Vanquish, 5.9 litre hacme sahip bir V12 barındırıyor. Bu harika İngiliz arabasının 577 beygir üreten motoru ayrıca 630 nm tork üretebiliyor. Verdiğimiz değerleri bir araya getirdiğimizde Vanquish, 4 saniyede 0-100, 317 km/h top speed değeri veriyor.

Normal bir yarış pistinde yapılan yarışta gerçekten heyecanlı ve gülmekten kırıp geçiren görüntüler var. Kalkıştan hemen sonra Riciardo’ya geçilen Verstappen, büyük bir hırsala arkasında karavan öne geçmeye çalışıyor. 50. saniyede başarı yakalayan Verstappen, virajı biraz hızlı alıyor! Bundan dolayı da Aston Marti’nin arkasında yolda durmaya çalışan, takla atmaya meğilli bir karavan beliriyor. Artık sonlara doğru çektikleri karavanlar param parça oluyor. Finish çizgisini de birinci olarak bitiren isim de Daniel Riciardo oluyor. Oldukça eğlenceliydi değil mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum