Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin’den Valkyrie Hipercar’a AMR Track Performans Paketi!

Aston Martin, doğal emişli hipercarı Valkyrie'ye AMR Track Performans Packet'i getiriyor!!
Aston Martin’den Valkyrie Hipercar’a AMR Track Performans Paketi!

İngiliz şirket, uzun süredir üzerinde çalıştığı hiper otomobili Valkyrie‘nin şimdiden müthiş takviye paketi hakkında bilgiler verdi. Tamamen ayrı bir mantıkta imal edilecek hiper modelin, görünümün ardında saklı duran aerodinamik yapısı, onu zirveye taşıyacak ögedir. Korkutucu ve tehditkar bir tipte olan Valkyrie’ye ekstra AMR Track Performance paketi getiriliyor.

Getirilecek donanım, isminden dolayı olabilecekler net şekilde anlaşılıyor. Zaten dünyada özel olacak bir Astan hipercarına ek olarak daha özeli oluşturulmak isteniyor. Her şeyin güzel olacağı kesin olsa da AMR Track yüklemesi sonrasında fiyatının da bol sıfırlı olması kaçınılmaz!

Aston Martin, AMR Pro’dan gelecek parçaların yasal yol tipinden %8 daha hızlı hale getireceğini söyledi.

İngiliz üretici, hayalin ötesinde yaptığı en hızlı araç kategorisinde performansı biraz daha artırma çabasına düşmüş. Hedef, normal parçaların gündelik kullanımda daha fazla hafifiletilmesi.

Yani frenler titanyum, güç verimliliği artışı için yeni aerodinamik ön burun kaportası, magnezyum katkılı performans tekerlekleri ve özel süspansiyon.

Müşterilere farklı iki gövde tipi sunulacak.

Aston Martin, AMR Track Performance Pack ürününü tercih eden müşterilerine, ikinci bir dış gövde paneli seti ile sunacak. Yalnızca kolay değişimi olacak parçalarla, hızlı değişimler yapılabilecek. Yani dikkat çeken pist modundan, karoserde hızlı bir şekilde standart hale dönüştürülebilecek.

Valkyrie müşterileri AMR paketini üç faklı türde seçebilecekler.

Özel hiper otomobilin aerodinamik takviyesinde üç AMR tasarımından biri arasında karar verilecek. Aston Martin seçim zamanı geldiğinde bunu “Q by Aston Martin” ekibiyle birebir gerçekleştirecekler.

Q by Aston Martin, Valkyrie aracında can alıcı vuruşlar yapmış.

Seçenekler sunulurken 24 ayar altınla yapılan bazı parçalar olacağı söylendi. Bunun adı altın paketi. Devamında Mokume Karbon Fiber‘in farların iç cephesinde, yan panellerde, kokpit kol dayama, iç havalandırma ve direksiyon simidi yüzey plakasında kullanılacağı söylendi.

En başta söylediğimiz gibi İngiliz şirket, AMR paketi ile hiper aracı normalden daha fazla hızlı gitmesini sağlayacak. Alacak zenginler hayallerini biraz daha üst seviyede gerçekleştirmiş olacak…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum