Yatırım yapmaya başla!

Yeni Assassin’s Creed Oyunu ile Antik Dünyanın Suikastçılarıyla Tanışın!Assassin’s Creed’in 2016 yılının sonunda vizyona giren filmi beklentilerin altında kalmış olsa da Ubisoft imzalı oyunlarıyla her zaman bizleri büyülemeyi başardı. Sloven yazar Vladimir Bartol tarafından yazılan Alamut romanından ve Prince of Persia serisinden esinlenilerek yaratılan Assassin’s Creed, ilk olarak 2007 yılında oyunseverlerle buluştu.

Grafikleri ve dinamikleriyle etkileyici bir açık dünya oyunu olan Assassin’s Creed, hikayesiyle de bizleri büyülemeye devam ediyor. 2011 yılında piyasaya sürülen Assassin’s Creed: Revelations adlı oyunuyla bizleri 1500’lü yılların İstanbul’una ışınlamıştı. Hatta bir rivayete göre Hasan Sabbah’ın öğrencisi Ruşiduddin Sinan’ın fedailerinden İbn-i Tahir’in, Tapınakçılar’a karşı vermiş olduğu mücadeleyi konu ediniyordu.

Kanuni Sultan Süleyman, Şehzade Ahmet, Piri Reis ve Yavuz Sultan Selim gibi önemli isimler de oyunun içerisinde yer alıyorlardı. Şimdi ise bu efsanevi seri Assassin’s Creed: Origins adının verildiği yeni oyunu bile bizleri büyülemeyi başaracak gibi görünüyor.

Antik Mısır ve Roma’nın mistik dünyasını anlatacak olan Assassin’s Creed: Origins, 27 Ekim’de piyasaya sürülecek. Destekleyen cihazlarda 4K çözünürlük seçeneğiyle oynanabilecek olan ve Assassin’s Creed: The Order of the Ancients adıyla da bilinen bu oyun; grafikleri, dinamikleri ve hikayesiyle yine aklımızı başımızdan alacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum