Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Asce GYO’nun Beklenen İşlem Tarihi Açıklandı

Yatırımcıların halka arz olmasından dolayı radarına aldığı Asce GYO’nun işlem tarihi açıklandı.
Asce GYO’nun Beklenen İşlem Tarihi Açıklandı
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da yükselişler ve pozitif beklentiler devam ederken halka arz edilen şirketler gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. 27-28 Temmuz tarihlerinde talep toplayan Asce GYO (ASGYO), 12,60 TL sabit fiyatla halka arz edilmişti. 31 Temmuz’da halka arz sonuçları açıklanan şirketin halka arz büyüklüğü 2.079.000.000 TL seviyesinde olmuştu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan paylaşımda halka arzın tamamlandığı, 659.000.000 TL nominal değerli paylarının kotaya alındığı belirtildi.

Şirket paylarının 03.08.2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 12,60 TL/pay baz fiyat üzerinden işlem göreceği aktarıldı.

Borsa İstanbul tarafından yapılan açıklamaya göre ASGYO koduyla sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacak. İlgili sırada maksimum emir değerinin 1.000.000 TL olarak belirlendiği duyuruldu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın