Yatırım yapmaya başla!

Ark Performance’den Kia Stinger’a Widebody Modifiyesi!

Ark Performance'nin SEMA için hazırladığı kırmızı Stinger'ı çok yere yakın...
Ark Performance’den Kia Stinger’a Widebody Modifiyesi!

Kia, firma olarak ne kadar geniş yerlere hitap ettiğini göstermek maksatlı 2 yıl önce GT aracı Stinger’ı asfalta çıkarmıştı. Sportif dört kapılının son aldığı karakter onu yarış pistlerine götürüyor. Bazı otomobil yazılarımızda yapacakları kestirilmeyen modelleri sizlerle paylaşmışızdır. Ona verebileceğimiz en iyi örneklerden birisi de Subaru Impreza‘dır. Standart havası ağır basan Japon temsilci de rakiplerini her zaman şaşırtmıştı.

Almanları hedef alan Kia, bir anda Audi A5 Sportback ve BMW 4 Gran Coupe‘nin tahtlarını sallamaya başladı. Stinger’ın tuning çalışmasını en son DUB firması SEMA’ya getirmişti. Ark Performance’de Koreli GT’nin bundan aşağı kalır yanı yok…

Kia Stinger, fabrikadan çıktığından daha uzun!

Kaplan burnu ızgarasıyla her daim havalı durmayı başaran Stinger, eklentilerle de duygularını daha çok açığa çıkarmış. Farların kararlı bakışları altında kaput üzerindeki sunumları etkileyici!

Tampondaki farklı renk uygumalarıyla birlikte, splitter parçasına yer verilmiş.

Hacimli bir yapıya sahip Koreli GT’nin profil işlemlerine geçelim.

Metalik kırmızı boyayla gelen Stinger GT’ye 20 inç dövme jantlar takılmış. DUB’un 22 incinden küçük! Süspansiyonda değişip, havalı ve ayarlı hale getirilmiş. Aracın yan kısım modifiyesinde çamurluklara Liberty Walk’tan daha abartılı duran kemerler yapılmış.

Ark Performance aracın arka kısmında abartıdan kaçınmış.

Emin olmamakla beraber difüzörün değişmiş olabileceğini düşünüyoruz. Değişmeyen kısımlarda dört egzoz çıkışlı egzoz bulunuyor. Ekstra takılanlar listesine bagaj üstü rüzgarlık yazılmış!

Ark Performance yaptığı bu işlemlerin fiyatını da vermiş. Tüm gövde kiti 4.350 dolar. Ayrı satılan kemer uzantılarını isterseniz 998 – 1.360 dolar olarak ayrı ayrı fiyatlandırmış. Fiber davlumbaza 929 dolar, kanat için 529 dolar isteniyor.

İlginizi Çekebilir :

Kia’nın En Güçlüsü Stinger Almanlara Göz Dağı Vermeye Başladı!

Gösterilmese de iç mekanda kırmızı deri ve siyah süetli kombin isterseniz bunlarda ayrı fiyatlandırılıyor. Tahmin ediyoruz ki Ark’ın garajına girdiğinizde sizlere birkaç seçenek daha sunulacaklardır.

Çalışmanın tuning boyutu bizleri etkiledi. Dört kapılı bir GT‘nin sokak sersine dönüştürülme projesi kimene göre abartılı kimine göre de havalı gelecek! Size nasıl geldi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum