Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ark Invest CEO’su Cathie Wood, Bitcoin’in 500 Bin Dolar Olacağı Zamanı Tahmin Etti

Ark Invest CEO'su Cathie Wood, BTC'nin geleceğini değerlendirdi.
Ark Invest CEO’su Cathie Wood, Bitcoin’in 500 Bin Dolar Olacağı Zamanı Tahmin Etti

Yatırım yönetimi firması Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood, katıldığı bir konferansta, Bitcoin’in beş yıl içinde 500.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.Ünlü yatırımcı, kurumlar portföylerinin %5’ini Bitcoin’e tahsis etmeye devam ederse, en büyük kripto para biriminin fiyatının 10 kat artabileceğine inanıyor.

Şu anda Grayscale’in Bitcoin tröstünün 301 milyon dolarlık hissesine sahip olan ARK Next Generation Internet ETF, kısa süre önce, Kanada Bitcoin’e bağlı borsa yatırım fonlarına yatırım yapmayı mümkün kılmak için değişiklik yaptı.

Haziran ayının sonlarında, 21Shares AG ve Ark, ABD’de bir Bitcoin ETF başlatmak için ortaklaşa başvuruda bulundu. Böyle bir ürün henüz ABD’de onaylanmadı. Wood’un radarında NFT ürünleri de bulunuyor ancak henüz bir yatırım yapmadı.

Düzenleyici uyumluluk, konferansta kripto para birimiyle ilgili baskın konulardan biriydi. USDC Coin ihraççısı Circle CEO’su Jeremy Allaire, düzenleyicilerle çalışmanın daha geniş kripto para biriminin benimsenmesini sağlamaya yardımcı olacağını söyledi.

Bu fikir, yatırımcıların uyum eksikliği nedeniyle kriptoya girmekte tereddüt ettiğini söyleyen Kanadalı iş adamı Kevin O’Leary tarafından da dile getirildi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum