Yatırım yapmaya başla!

Arizona’da Düşen Uçakta Hayatını Kaybedenlerin Kimliklerini Sosyal Medya Paylaşımları Belirledi!

Arizona'da bir golf sahasına düşen uçakta hayatını kaybedenlerin kimliği; sosyal medya paylaşımları sayesinde kısa sürede belirlendi. Ayrıntılar aşağıda;
Arizona’da Düşen Uçakta Hayatını Kaybedenlerin Kimliklerini Sosyal Medya Paylaşımları Belirledi!

Los Angeles’a gitmek üzere havalanan uçağın Arizona’da bir golf sahasına düştüğü anlar, büyük yankı uyandırdı. Uçakta hayatını kaybedenlerin kimlikleri ise sosyal medyada paylaştıkları görüntüler sayesinde belirlendi.

Scottsdale Champions isimli golf sahasına düşen hava aracının kaza anında, gökyüzünün açık ve rüzgar hızının çok düşük olduğu belirtildi. Ulusal Araştırma Güvenliği kaza ile ilgili soruşturmayı sürdürürken, kazadan hiç kimsenin kurtulamadığı söylendi.

Los Angeles’a doğru yola çıkan uçağın içindekilerin kimliğini tespit edilmesini sağlayan şey ise sosyal medyada paylaştıkları görüntüler oldu.

Arizona Düşen Uçakta 6 Kişi Hayatını KaybettiFacebook kullanıcısı Jeremy Gail’in paylaştığı videolardan görüleceği üzere uçakta 6 kişi vardı ve Gail 4 tanesinin kimliğini açıklamıştı. Diğer iki kişinin kim olduğu konusunda sosyal medya kullanıcılarından yardım isteyen Gail, tanıdığı isimlerin kalkıştan hemen önce çektikleri videoları kendi hesabında yayınladı.

Paylaşımında, uçağın bir Piper PA-24 olduğunu belirten Jeremy Gail, ayrıca aracın 1970 yılında yapıldığı bilgisini de verdi.

Hayatını kaybeden 4 kişinin Anand Patel (Happy), Mariah Coogan, Helena L ve James Pedroza olduğunu belirten Gail, uçağın Pedroza’ya ait olduğunu dile getirdi. Daha doğrusu; Instagram’da 12 bin takipçisi olan Pedroza’nın uçağı kısa süre önce satın aldığını düşündüğünü belirtti.

İlaveten; aracın son kontrollerinin 4 yıl önce yapıldığın ve bunun yılda bir kez yapılıyor olması gerektiğini ifade etti.

Kazada hayatını kaybettiği belirtilen kişilerden bir diğeri olan Mariah Coogan’ın da tıpkı Pedroza gibi fenomen olduğu ve modellik yaptığı söylendi.

Yukarıdaki hesabında da gördüğünüz gibi Coogan’ın yaklaşık 30 bin takipçisi bulunuyordu. Gail’in paylaşımının üzerine uçakta bulunduğu tespit edilen 4 kişinin aileleri ve yakınları da bilgiyi doğruladı. Fakat Business Insider, Scottsdale Polis Departmanı’ndan henüz 6 kişinin kimliği hakkında resmi bir açıklama yapılmadığını belirtti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum