Paylaşım

Arif V 216’nın İlk Uzun Soluklu Fragmanı “Beğenilmedi” mi?

 

Uzun süredir merakla beklenen ve en iyi komedi filmleri arasına gireceği söylenen Arif V 216’dan ilk uzun soluklu fragman geldi. Neticede; Türk sinemasının komedi ikilileri denildiğinde akla ilk gelenlerden olan Ozan Güven ve Cem Yılmaz’ın yeniden bir araya geldiği Arif V 216, seyircilerin aylardır heyecanla beklediği yapımlar arasındaydı.

Tam da bu noktada; Cem Yılmaz’ın gişe rekorları hedeflediği yeni filmi Arif V 216, geçtiğimiz haftalarda arka arkaya 3 kısa video yayınlamış, bu görüntülerle beklentiyi daha da yükseltmişti. Peki, dün yayınlanan fragman nasıl yorumlandı?

Aslına bakarsanız; Youtube sayfasındaki yorumlardan da anlaşılacağı üzere bazıları Arif V 216’nın beklentiyi tam karşılayamayacağını düşünüyor. Kullanıcılar yeni filmde, GORA ile A.R.O.G’un tadını bulamadıklarını düşünüyor. Zaten fragmanı izlerken de öyle kahkahalar falan atılmıyor.

Sonuçta; Gülse Birsel’in filmi Aile Arasında’nın fragmanı izleyenleri gülme krizlerine sokmuştu. Tabii, ilk uzun fragmandan sonra film hakkında olumlu yorum yapanlar olduğunu da söylemeliyim. Yine de son kararı 5 Ocak 2018’de Arif V 216’yı gördükten sonra verelim diyor ve yorumu size bırakıyorum.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur