Yatırım yapmaya başla!

Arif V 216 ile Büyük Başarı Yakalayan Cem Yılmaz’a Suç Duyurusu!

Ocak ayı açılış rekoruyla gündeme oturan ve büyük başarı gösteren Arif V 216 hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Detaylar haberimizde;
Arif V 216 ile Büyük Başarı Yakalayan Cem Yılmaz’a Suç Duyurusu!

Birkaç hafta önce yayınlanan Arif V 216’nın ilk uzun fragmanı beğenilmedi mi derken, film vizyona girmesiyle Cem Yılmaz’ın beklentilerini boşa çıkarmayacağının sinyallerini verdi.

İlk kez GORA ile seyirci karşısına çıkan Arif ve 216’nın yeniden bir araya geldiği yapım, vizyondaki ilk 3 gününde 1.331.691 kişi tarafından izlendi. Bu rakamla tüm zamanların en iyi Ocak açılış rekorunu kıran Arif V 216, Cem Yılmaz’ı ve ekibi epey sevindirdi.

Ayrıca film Box Office Türkiye’nin ilk haftasonu seyirci açılış rekoru listesinde de 4. sıraya yerleşti.

Fakat Arif V 216’yı manşetlere taşıyan tek gelişme bu değil! Filmin izlenme sayılarının yanı sıra Arif V 216 hakkında yapılan suç duyurusu da gündeme bomba gibi oturdu.

Sigaraya karşıtlığıyla tanınan Prof. Dr. Orhan Kural, Cem Yılmaz’ı “uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendirdiği” gerekçesiyle şikayet etti.

Prof. Dr. Orhan Kural, Cem Yılmaz Hakkında Suç Duyurusunda BulunduNitekim eski İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı olan Prof. Dr. Orhan Kural’a göre Cem Yılmaz yeni filminde diğerlerinde olduğu gibi kötü alışkanlıklara özendiriyor.

Ve uyuşturucu, fast food, sigara, şiddete özendirme işi Cem Yılmaz tarafından planlı ve sistematik bir şekilde yapılıyor.

Kural’ın Cem Yılmaz’ı daha önce de gençleri sigara içmeye teşvik ediyor ithamlarıyla manşetlere taşıdığını da ekleyelim.

Cem Yılmaz'ın Filmlerinde Sigara İçmesi Olay OlduSavcılığa verdiği dilekçesinde; “Cem Yılmaz, daha önce kendisine yapılan uyarıları, basında yer alan haberleri hiçe sayıp, ısrarcı bir tutumla sinema-terapi metodu uygulayarak, büyük ihtimalle menfaat karşılığı bu tutumunu devam ettirmektedir.” diyen Kural, Cem Yılmaz’ın gençleri yasaları çiğnemeye yönlendirdiğini öne sürüyor.

Buna örnek olarak da; Pek Yakında filminde sigarayla hastaneye girmesini, yeni filminde ise bunu uçağa girerken yapmasını veriyor.

Cem Yılmaz Filmlerinde Gençlere Kötü Örnek Oluyor“Yeter ki bu maddelere filmlerinde yer verme. 1 milyonluk dairemi sana seve seve veririm” açıklamalarıyla yankı uyandıran emekli Profesör, Cem Yılmaz’ın en azami şekilde cezalandırılmasını istiyor. Ünlü komedyense olayla ilgili bir açıklama yapmadı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum