Yatırım yapmaya başla!

Ares Tasarım Tesla Model S Roadster’a Ait Çizimini Gösterdi!

İtalyan Ares yine görülmemiş bir projesini sosyal medyadan takipçilerine gösterdi. O zaman sizleri Tesla Model S Roadster ile tanıştıralım!
Ares Tasarım Tesla Model S Roadster’a Ait Çizimini Gösterdi!

Bu eskizler Tesla’dan gelseydi heyecan düzeyimiz daha fazla olabilirdi. Konusu açılmışken, neden özel tasarım şirketlerinin ısrarla elektrikli modelleri farklı bir segment çalışma yapmalarını anlatalım. ABD’li marka model oluşumlarını daha yeni tamamlıyor. Anladığımız kadarıyla ekstra şeyler yapmaya zamanı yok. Keza birkaç yıldır neden Tesla’nın wagon veya üstü açık aracı yok!

Eylül ayının ortalarında Model S’in özel bir garajda convertible şekle getirildiğini görmüştük. Aynı çalışmayı yapmak istediğini vurgulayan Ares Design, profesyonel ekibiyle gerçeğe en yakınını yapacak.

Ares Instagram sayfasında paylaşılan çizimlerlerle birlikte yeniden Tesla’nın bu yapıda arabası olması gerektiğine karar veriyoruz!

Geldiğimiz noktada markanın daha coupe yapısı bile üretilmedi. Ve insanlar direkt olarak konuya üstü açık olarak dahil olmak istiyorlar. Tasarım şirketini aslında anlatmaya gerek duymamakla birlikte, yeni bir Ferrari GTC4Lusso’yu 80’li yılların 412 Serisi’ne dönüştürecek kadar yetenekli.

Çeşitli şirketler ve tasarımcılar genelde maliyetleri göz önüne alarak, roadster yapıyı dört kapılı olarak sundular. Ares, bu işe dur diyerek aynı Tesla’nın üreteceği mantıkta tek kapılı bir convertible yapıyor.

Elon Musk’a bakarsak, çatısız bir Model S’in olma ihtimali biraz zor gözüküyor. Model 3 ve Model Y ile araç sınıflarını genişletmeyi tercih ediyor.

Tesla’nın gerçek üstü açığını bekleyenler, bir süre daha oyalanmak zorunda.

Tesla Roadster modelinin gelişim süreçlerini henüz tamamlayamadı. 2020 yılına gün verildi. Çıkış zamanı yanında da 200.000 dolarlık fiyat etiketi de söylendi. İtalyan dizayn şirketi, uzun ve tamamı elektrikli bir üstü açığı daha kısa zamanlarda ve ucuz size ulaştırabilir. Sosyal medya kanallarıyla niyetini belli eden Ares’in tahmini olarak P85D’den projeyi yaptığını düşünürsek, maliyetin 100.000 ile 150.000 dolar arasında olacağı kanısındayız.

Eğer ki bu resimler bize şu an aktarıldıysa, Model S Roadster prototipi muhtemelen hazırlanmış, deneniyordur. Proje tam onay aldıktan sonra sadece “kimler istiyor” diye bir çağrı yapmak ve paraları toplamak kalıyor. Kendi açınızdan düşünürseniz Ares Tesla Roadster’ı mı yoksa orijinal Roadster’ı mi tercih etmek isterdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum