Yatırım yapmaya başla!

Araçları Olduğu Yerden Kaldırma İşi Artık Yeni Nesil Paletli Çekicilerde!Normalde yanlış yere park eden arabaların nasıl çekildiğini hepimiz biliyoruz. Polislerin çoklu anonslarına rağmen sizden bir tepki gelmemişse işte o zaman yandınız! Araç kurtarmada da kullanılan bir kamyonet gelir ve aracınızı oyuncak misali alır götürür. Tabi nasıl götürdüğü meçhul!

Araçlarımızı çekim sırasında, yukarıdan 4 lastiği tutacak şekilde ayarlanmış platform iner. Lastiğe bağlanan kalın iplerle çekici zorlanmadan alıp üzerine koyar. İşte buna daha rahat ve zahmetsiz bir çözüm getirilmiş. Videomuzda gerçekten akıllıca hazırlanmış ve ince mühendislik gerektiren paletli çekici yapılmış. Bu pratik mini tanka yapılan; makinenin altında ayrı bir platform çıkarak çekmek istenilen aracın altına doğru sürülüyor.

İki teker sabitlendikten sonra platform kendini geri çekiyor. Kucağına da alıyor diyebiliriz! Gayet tertemiz ve insanların araçlarına zarar vermeden yapılan güzel bir çalışma olmuş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum