Paylaşım

Apple Yeni iPad Pro’nun Neden Kişisel Bilgisayar Olması Gerektiğini 5 Madde ile Özetledi

 

Teknoloji devi Apple bilindiği üzere kısa bir süre önce yeni iPad Pro’yu tanıtmış ve satışa sunmuştu. Teknik özellikleri ve tasarımı ile dikkat çeken cihaz piyasaya çıkmasıyla beraber bir YouTube kanalındaki dayanıklılık testi ile sınıfta kalmıştı. Şirket yeni iPad Pro’yu geleceğin bilgisayarı olarak değerlendirmiş ve bunu için gerekli 5 sebebi bir reklam filmi ile açıklamış.

11 inç ve 12.9 inç boyutlarında iki ayrı model ile satışa sunulan cihaz LCD ekran, yüz tanıma özelliği ve güçlü A12X işlemcisi ile dikkat çekiyor. Yeni iPad Pro ayrıca tam sürüm Photoshop özelliği ile tasarımcıların beğenisini topluyor. Kullanıcılar App Store sayesinde cihazı bir sinema, ya da tasarım aracına çevirebiliyorlar.

Pil ömrü ve dokunmatik ekran özelliklerine de hazırlanan reklamda yer verilmiş. Reklamda gösterilen 5 sebepten sonuncusu ise Apple Pencil oluyor. Kullanıcılar bu kalem sayesinde çok daha hassas bir şekilde çizim gerçekleştirebilecek. Apple’ın yeni iPad Pro için hazırladığı reklam filmini videodan izleyebilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur