Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Apple TV+’ın Yeni Filmi The Banker İlk Fragmanı ile GöründüBilindiği üzere Apple’ın Netflix’in karşısına rakip olarak kurduğu Apple TV+ platformu geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı. Şirketin bu anlamda etkin bir rekabet sağlamak adına özgün içeriklere büyük yatırımlar yapacağı biliniyor. Bu anlamda platform için izleyenleri kendisine çekecek bir filmin duyurusu yapıldı. Gerçek hayattan alıntı The Banker filmi ilk fragmanı ile izleyenlerin karşısına çıkıtı.

Filmin kadrosunda ise Samuel L. Jackson ve Anthony Mackie dikkat çekiyor. Joe Morris ve Bernard Garett adlı iki karaktere hayat verecek usta aktörler bizleri 1960’lı yıllara yolculuğa çıkaracak. Zamanın Afrika asıllı Amerikan vatandaşlarının kurmak için mücadele verdikleri gayrimenkul ve bankayı konu alıyor. Siyahi insanların mal sahibi olmak için yaşadıkları sıkıntılara değinen filmde ırkçılık konusunda önemli mesajlar veriyor.

Filmde usta aktörlere Nicholas Hoult, Nia Uzun, Taylor Black ve Michale Harney gibi isimler eşlik ediyor. The Banker filmi 6 Aralık’ta izleyenler ile buluşacak. Film ilk olarak beyazperdede gösterilecek daha sonra ise Apple TV+ platformunda yerini alacak.

Şirketi yeni yayın platformunun özgün içerikleri ile beraber Netflix karşısında nasıl performans göstereceği merak konusu. Platforma üye olmak için Apple aylık 4.99 dolar fiyat belirlemiş durumda. The Banker filmi için yayınlanan ilk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.Bunu okuyan bunları da okurSponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
Sponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum