Yatırım yapmaya başla!

Apple Teknik Servis Hizmetini ABD’deki Kullanıcılarının Ayağına Götürüyor

Apple şu an için ABD’de kısıtlı sayıda bölgede evde servis hizmeti vermeye başladı.
Apple Teknik Servis Hizmetini ABD’deki Kullanıcılarının Ayağına Götürüyor

ABD merkezli teknoloji şirketi Apple, dünyanın en değerli firmalarından biri konumunda. iPhone, Mac, MacBook ve giyilebilir teknoloji alanındaki pek çok ürün Apple’ın gücüne güç katıyor. Şirket üretim ve satış aşamasında olduğu gibi servis sürecinde de kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Müşteriler sorun yaşadıkları ürünlere dair servis hizmeti almak için yetkili servislere başvuruyor ya da Apple Store mağazalarına gitmeleri gerekiyor.

Teknoloji devi bu hizmetini bir üst seviyeye taşıyacak hamlelerde bulunuyor. Şirketin ABD’de belirli bölgelerde sınırlı olmak kaydıyla müşterilerine evde servis hizmeti vermeye başladığı ortaya çıktı. Sorun yaşayan kullanıcılar Apple sitesinden iletecekleri talep ile teknik servis hizmetini evlerine çağırabilecek. Şu an için kısıtlı bir alanda yararlanılabilen bu hizmetin önümüzdeki süreçte daha geniş kitlelere ulaşması bekleniyor.

Apple Evde Servis Verecek

Apple Evde Servis Verecek

Cupertino merkezli teknoloji şirketi Apple, resmi sitesine yeni bir onarım seçeneği ekledi. Bu seçenek ABD’de bazı eyaletlerde kullanılabiliyor. Şu an için Chicago, Dallas, Houston, Los Angeles, New York ve San Francisco‘daki Apple kullanıcıları bu hizmetten yararlanabiliyor. Hizmet sayesinde kullanıcılar Apple ürünlerinin tamiri için evlerine teknik servis çağırabiliyor. Hizmeti Go Tech Services adlı bir Apple yetkili servisinin sağladığı belirtiliyor.

Bu da evde servis hizmetinin Apple bizzat kendisinin değil ancak yetki verdiği servis sağlayıcılar tarafından verileceğini gösteriyor. Müşteriler alacakları servis için tarih ve saat belirleyebiliyor. Bu sayede kendileri için en uygun zaman diliminde teknik servis hizmetini alabiliyorlar.7

Teknoloji devi daha önce bu hizmetini kurumsal müşterileri için sunuyordu. AppleCare for Enterprise adında bu hizmet sadece cihazların ekranlarını onarımı ile sınırlı. Apple ayrıca eve gelen teknik servisin ek ücret alabileceğinin altını çiziyor. Şu an için ABD’de bile oldukça sınırlı bir alanda verilen bu hizmetin dünya çapında yayılması epey zaman alacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum