Yatırım yapmaya başla!

Yapım Aşamasında Olan Teknoloji Harikası Apple Park Projesinin GörüntüleriApple’in dünyanın en büyük yazılım ve teknoloji devi olduğu tüm dünya tarafından kabul görmüş bir gerçektir. Hem kendi yazılımını hem de rakiplerinden tamamen ayrılarak ürettiği ürünler tüm dünyada satışa sunulmakta ve insanlar tarafından büyük ilgi görmektedir.

Ağırlıklı olarak akıllı telefon ve kişisel bilgisayarlar üreten firma bu ürünlerin yazılım desteklerini ise bizzat kendisi sağlayarak gelişen teknoloji arenasında büyük fark yaratmaktadır. Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Apple, son yıllarda inanılmaz bir kampüsün inşasını gerçekleştiriyor. Apple Park ismi ile duyurulan kampüs, dünya devi şirketin yeni merkezi olacak.

Videoda yapım aşamasında olan teknoloji harikası olan Apple Park’ın projesinin 3 boyutlu çizimlerinden oluşan görüntülerine tanık oluyorsunuz. Projeye baktığınız zaman Apple’in kendi logosundan esinlendiğini rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. Ürettiği tüm ürünlerindeki tasarım başarısı, inşası gerçekleştirilen bu muhteşem kampüste de kendisini gösteriyor.

İnşa edilen bu kampüsle ilgili, Apple’in tüm çalışanlarının buraya taşınacağı belirtiliyor. Projede Apple Park’ın hem teknoloji harikası bir kampüs, hem de doğa dostu bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Harika bir atmosfer ile donatıldığı görülen kampüste, Apple ile ilgili her şeye ulaşmak mümkün olabilecek.

2012 yılında inşasına başlanan devasa kampüsün yayıldığı alanın yaklaşık olarak 175 dönüm olduğu belirtiliyor. Bu kampüsün diğer binalardan ayrılan kendine has özellikleri de bulunmakta. Projede gördüğünüz kampüsün çatı kısmının tamamen güneş panellerinden oluştuğu belirtiliyor.

Dev bir çember şeklinde olan etkileyici kampüsün, güneş panelleri sayesinde yaklaşık 17 Megawatt güç üreteceği belirtiliyor. Yılın büyük kısmında ısıtma ve soğutmaya ihtiyacı olmayacak olan bu kampüste, hem teknoloji hem de doğal güzelliklerle dolu keyifli bir hayat yaşamak mümkün görünüyor.

Tüm dünyada bilinen ve global piyasanın en değerli şirketlerinden olan Apple, yaklaşık 5 yıldır inşasını sürdürdüğü kampüs görüntüleri ile izleyenleri büyülemeyi başarıyor. Halen inşaatı süren ve her ay Drone ile çekilmiş görüntüleri yayınlanan Apple Park projesinde sona yaklaşıldığı belirtiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum