Yatırım yapmaya başla!

Apple’ın Çıkarması Muhtemel Katlanabilir iPad’in Özellikleri Tahmin Edildi

Apple’ın önümüzdeki yıllarda çıkarması beklenen katlanabilir iPad modelinin özellikleri tahmin edildi.
Apple’ın Çıkarması Muhtemel Katlanabilir iPad’in Özellikleri Tahmin Edildi

Akıllı telefon pazarına her geçen yıl yenilikçi teknolojilerin yer aldığı modeller ekleniyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana katlanabilir ekran teknolojisi en fazla dikkat çeken yenilikler arasında geliyor. Samsung, Huawei, Motorola gibi devler geçtiğimiz yıldan bu yana katlanabilir ekranlı telefonları tanıttılar.

Bir diğer teknoloji devi Apple ise bu amaca yönelik herhangi bir telefon geliştirmiş değil. Önümüzdeki yıllarda şirketin katlanabilir iPhone ve iPad modellerini piyasaya süreceği tahmin ediliyor.

Ancak şirkete yakın kaynaklardan gelen haberler Apple’ın ilerleyen dönemde bu teknolojiye yönelik ürünler çıkaracağı yönünde. Daha önce teknoloji devinin katlanabilir ekranlı iPhone geliştirme planı olduğu iddia edilmişti. Son olarak bu ekra teknolojisi iPad modellerinde de kendisini gösterebilir. Bir Twitter kullanıcısı bu tablet modelinin sahip olacağı özelliklere dair açıklamalarda bulundu.

Apple, Katlanabilir iPad Planlıyor

Apple, Katlanabilir iPad Planlıyor

Twitter’da yaptığı isabetli sızıntılar ile bilinen Komiya adlı bir kullanıcı, Apple’ın önümüzdeki yıllarda katlanabilir iPad modeli geliştireceğini iddia etti. Kullanıcıya göre şirket bu tabletini 2023 yılında piyasaya sürecek. Komiya, katlanabilir ekranlı iPad’in sahip olacağı özelliklere dair önemi tahminlerde bulundu. Tahminlere göre tabletin katlanabilir ekranı microLED teknolojisine sahip olacak.

Cupertinolu şirket bu teknolojiye sahip bir cihaz çıkarmadı ancak uzun zamandır katlanabilir ekranlar üzerinde çalıştığı biliniyor. Kullanıcı katlanabilir iPad tasarımında menteşeye yer verilmeyeceğini belirtiyor. İki ekranın enteşe olmadan birbirine bağlanacağını söyleyen Komiya, tabletin güvenliğinin Touch ID ile sağlanacağını söylüyor.

Bu tabletlere tahmini olarak A17 ya da A16X işlemcilerin güç vermesi bekleniyor. Önümüzdeki süreçte teknoloji devine yakın kaynaklardan katlanabilir ekranı modellere dair yeni bilgiler ortaya çıkacaktır. Bu süre içerisinde katlanabilir ekranlı bir iPhone modelinin de tanıtılması sürpriz olmayacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum