Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Apple’ın Yeni Telefonu iPhone Xs Parçalarına AyrıldıApple’ın Yeni Telefonu iPhone Xs Parçalarına Ayrıldı

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Apple, düzenlediği lansman ile son model telefonu iPhone Xs’in tanıtımını gerçekleştirdi. Telefonun tanıtılması ile beraber pek çok otorite tarafından çeşitli değerlendirmeler yapılmaya devam ediyor. Bir YouTube kanalı ise iPhone Xs modelini parçalarına ayırarak merak uyandıran bir konuyu açıklığa kavuşturdu.

Fixjeiphone adlı bir YouTube kanalı iPhone Xs’i parçalarına ayırdığı video ile cihazın birleşenleri ile ilgili önemli bilgileri açığa çıkardı. Videoda iPhone Xs önce parçalarına ayrılarak iç yüzü ortaya çıkarılıyor devamında ise yeniden toplanıyor. Videodan görüldüğü kadarıyla Apple’ın yeni model telefonunda su ve toza ekstra önem verdiği göze çarpıyor.

Apple’a yakın kaynakların belirttiğine göre cihazın 2 metre derinlikte suyun altında 30 dakikaya kadar dayanabiliyor. Apple’ın yeni ürünün parçalarına ayrıldığı videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum