Apple iPhone XR için Beklenen Reklam Filmini Yayınladı

Bilindiği üzere 12 Eylül tarihine teknoloji devi Apple, iPhone XS ve XS Max ile birlikte daha uygun fiyatlı XR modelinin de tanıtımını gerçekleştirmişti. Ön siparişlerin açıldığını duyuran Apple, hesaplı iPhone modeli için ilk reklam filmlerini de resmi YouTube sayfasından yayınladı.

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasının ardından, XR modellerine olan ilginin beklenenden çok daha fazla olduğu belirtiliyor. Talebin yüksek olduğu XR’ın Apple’ın rakiplerine karşı elini epey güçlendirdiğine yer veriliyor. Apple’ın önümüzdeki yıl Eylül ayında gerçekleştireceği yeni iPhone modellerini tanıtana kadar mevcut amiral gemilerinin 62 milyon satış adedine ulaşacağı tahmin ediliyor.

İzlediğiniz reklam filmlerinde XR’ın dikkat çeken özelliklerine yer verilmiş. Özellikle ülkemizde iPhone XS ve XS Max fiyatlarının el yakacağını düşünecek olursak XR modellerinin beklenenden çok daha yüksek satış performansı yakalayacağını söyleyebiliriz. Apple’ın XR için hazırladığı ilk reklam filmlerini videolardan izleyebilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur