Yatırım yapmaya başla!

Apple iPhone 11 Pro’nun Kamera ve Sağlamlığını Gösteren Reklam Filmleri YayınladıABD’li akıllı telefon üreticisi Apple, geçtiğimiz günlerde yeni iPhone modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max üyelerinden oluşan yeni amiral gemilerin tasarımına ve teknik özelliklerine dair ayrıntılar paylaşıldı. Şirket tarafından yapılan tanıtım sonrası yeni telefonlara dair ilk reklam filmleri de ortaya çıkmaya başladı. Apple iPhone 11 Pro modeline dair iki yeni reklam filmi yayınladı.

Bilindiği üzere iPhone 11 Pro ve Pro Max modelleri 3 arka kamera modülü ile dikkat çekiyor. Benzer kamera yapısı son yıllarda Android telefon üreticileri tarafından tercih edilmeye başlandı.

Apple’ın da yeni amiral gemileri ile bu modaya uyduğu biliniyor. Reklam filminde rüzgar tüneline giren bir köpeğin hareket anında telefonun 3 kamerasının da çalışma şekilerine değinilmiş. Apple’ın tantımında dikkat çeken özelliklerden Gece Modu’na yine reklamda yer veriliyor.

iPhone 11’in Gece Modu çekimi sosyal medya platformlarında paylaşılmaya başlandı ve kameranın bu anlamda oldukça başarılı olduğu belirtiliyor. Apple tarafından yayınlanan diğer reklam filminde ise telefonun sağlamlığına atıfta bulunuluyor. Yüksek hızlı bir rüzgar tünelinde etrafındaki nesnelerin iPhone 11 Pro’ya üst üste çarptığına tanık oluyoruz.

Çarpışmalar sonrası akıllı telefonda herhangi bir hasar ya da iz kalmadığı gösteriliyor. Apple’ın yeni tanıttığı iPhone 11 ailesi pek çok ülkede ön siparişe açılmış durumda ve 20 Eylül itibariyle satışa sunulması bekleniyor. Ülkemizdeki kullanıcıların yeni amiral gemileri için bir süre daha beklemesi gerekiyor. Apple’ın iPhone 11 Pro için hazırladığı reklam filmlerini videolardan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum