Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Apple Card’ın Kullanım Detaylarına Yer Verilen Bilgilendirici Video YayınlandıApple Card’ın Kullanım Detaylarına Yer Verilen Bilgilendirici Video Yayınlandı

ABD’li teknoloji devi Apple uzun zamandır yeni kart sistemine dair hummalı bir hazırlık içerisinde. Şirket geçtiğimiz Mart ayında Apple Card hizmetini tanıtmış ve kartın kullanım özelliklerine dair bilgilendirmede bulunmuştu. Yakın zamanda tüm kullanıcılara sunulması beklenen kart ile ilgili yeni bir tanıtım videosu geldi. Şirket yayınladığı videolar ile beraber Apple Card’ın sınırlı sayıda kullanıcı için kullanılabilir durumda olduğunu açıkladı.

Şirket resmi YouTube kanalında Apple Card ile ilgili çok sayıda video yayınladı. Yayınlanan videolarda kartın farklı özelliklerine dikkat çekiliyor. Videoda “Kart numarası nasıl bulunur?” ve “Harcamalarınızı nasıl kontrol edersiniz?” gibi sorulara cevap veriliyor. Teknoloji devi hazırlamış olduğu videolar ile kart almayı düşünen kullanıcıları bilinçlendiriyor ve kamuoyunu bilgilendirmiş oluyor.

Apple’ın yayınlamış olduğu videolardan birinde kartın 7/24 kullanılabileceği ve çevrimiçi destek alınabileceği ifade ediliyor. İlk olarak ABD’de kullanıma sunulacak kartın daha sonraki süreçte hangi ülkelerde kullanılabilir olacağı henüz bilinmiyor.

Apple Card ile kullanıcılar pek çok alışveriş fırsatını yakalayacak. Apple Pay aracılığı ile yapılan alışverişlerde yüzde 2 geri ödeme şansına sahip olacak. Apple’ın kendi ürünü satın alındıysa geri ödeme oranı yüzde 3 olarak belirlenecek. Bununla beraber teknoloji devinin geliştirdiği Apple Card, makine öğrenme teknolojisinden yararlanıyor.

Bu sayede kullanıcılar harcamalarına ne yönde ağırlık verdiğini ayırt etme imkanına sahip olacak. Apple Card için hazırlanan diğer videoları Apple’ın resmi YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur