Yatırım yapmaya başla!

Apple Son Reklam Filmlerinde Android ile Fena Dalga Geçti!Mobil iletişim sektörünün iki rakibi Apple ile Google kıyasıya bir rekabet içinde olmaktadır. iOS ve Android arasında yaşanan bu rekabette daha önce Android’in rakibine karşı yaptığı göndermelerle dolu reklam filmlerine tanık olmuştuk. Son yıllarda ise Apple kendisine yapılan bu göndermelere sessiz kalmamaya başladı.

ABD’li teknoloji devi Apple, son olarak yayınladığı iki reklam filmi ile rakibi Android’i fena halde tiye almış durumda. Şirket son olarak yayınladığı reklam filmlerinde Android’in uygulama mağzası Play Store’a ve iPhone harici telefonlarda olmayan portre efektlerini işleyerek göndermelerde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Google’ın Play Store’daki sahte uygulamalar için harekete geçtiği gündeme gelmişti. Apple’ın yapmış olduğu göndermede de Play Store’da yer alan zararlı ve kalitesiz uygulamalara vurgu yapılıyor. Apple’ın son olarak rakibine yapmış olduğu göndermelerle dolu reklam filmlerine Android’ten herhangi bir karşılık gelecek mi bekleyip göreceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum