Yatırım yapmaya başla!

Apple, AirPods Pro Lite ile Kablosuz Kulaklık Deneyimi Daha Uygun Fiyat ile Sunacak

Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods Pro için uygun fiyatlı bir model sunacağı iddia ediliyor.
Apple, AirPods Pro Lite ile Kablosuz Kulaklık Deneyimi Daha Uygun Fiyat ile Sunacak

Akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile beraber belirli aksesuarlara olan ilginin de hızla arttığına tanık oluyoruz. Sektörün önde gelen akıllı telefon üreticileri kablosuz kulaklık teknolojisine ağırlık vermeye başladı. Son olarak Samsung yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds+ modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Tabi bu ürünlerde akla ilk olarak Apple’ın geliştirdiği AirPods modelleri geliyor. Şirket geçtiğimiz yıllarda iPhone modellerinde kulaklık girişini kaldırdı ve kullanıcıları AirPods almaya teşvik etti.

Ancak AirPods Pro modellerinin genel itibarıyla oldukça pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Gelen haberler teknoloji devinin bu deneyimi daha uygun fiyat ile sunmak istediğini gösteriyor. Apple’ın uygun fiyatlı bir AirPods Pro Lite modeli üzerinde çalıştığı iddia edildi. Yeni ürün ile Apple’ın giyilebilir teknoloji alanındaki pazar payını daha da artıracağı belirtiliyor.

AirPods Pro için Uygun Fiyatlı Model Yolda

AirPods Pro için Uygun Fiyatlı Model Yolda

Digitames’ta yer alan bilgilere göre Cupertinolu teknoloji devi uygun fiyat ile sunulacak yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyor. Halihazırda AirPods Pro modeli kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Bu deneyimi daha geniş kitleye yaymak adına Apple’ın AirPods Pro Lite adında yeni bir kablosuz kulaklık geliştirdiği ortaya çıktı. Adından da anlaşılacağı üzere bu kulaklık fiyatı ile dikkat çekecek. Şirketin bu kulaklığın üretimi için Tayvan merkezli bazı tedarikçi ortaklar ile görüşmeler yaptığı belirtiliyor.

Apple’ın kararını Tayvan’dan yana almasında, Çin’de yaşanan Corona virüsünün büyük etkisi söz konusu. Hatta teknoloji devinin yakın zamanda tanıtmaya hazırlandığı MacBook Pro, iPad Pro ve Apple Watch Series gibi pek çok cihazın üretimini Tayvan’a kaydırmak istediği belirtiliyor. AirPods Pro Lite modelinin sahip olacağı teknik özellikler şu an için bilinmiyor. Halihazırda büyük ilgi gören AirPods Pro’da gürültü önleme önleme gibi pek çok özellik dikkat çekiyor.

Uygun fiyatlı olarak sunulacak yeni kulaklık modelinde şüphesiz bazı kısıtlamalar olacaktır. AirPods Pro bugüne kadar dünya genelinde 6 milyondan fazla satış rakamına ulaştı. Giyilebilir teknoloji pazarında Apple’ın rakiplerine göre büyük bir üstünlüğü olduğu biliniyor. Uygun fiyatlı olarak sunulacak AirPods Pro Lite modeli bu payını daha da artıracaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum