Paylaşım

Yeni Marvel Filmi Ant-Man and the Wasp’in İlk Fragmanı

 

Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen süper kahramanları arasındaki Ant-Man yeni filmiyle sinemaseverlerin huzurlarına çıkmaya hazırlanıyor. Ve karakterin ikinci solo filmi olan Ant-Man and the Wasp’in yayınlanan yeni fragmanına bakılacak olursa film gişelerde harikalar yaratmaya geliyor.

Sonuçta; birinci halkasıyla en iyi filmler listesine girmeyi başaran Ant-Man, devam filmiyle de büyük başarı yakalayacağa benziyor. Peki, Ant-Man’a Wasp’in eşlik edeceği filmin konusu ne olacak?

Kısaca bahsetmek gerekirse Ant-Man; kostümünün yaratıcısı ve aynı zamanda Wasp’in babası olan Dr. Hank Pym’in geçmişinden gelen bir düşmanla savaşmak durumunda kalacak. Ayrıca Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michael Pena yeni filmde eski rolleriyle seyirci karşısına çıkacak.

Walton Goggins, Bobby Cannavale, Hannah John Kamen, Michelle Pfeiffer ve Laurence Fishburne ise kadroya yeni katılanlar arasında. Neticede; 6 Temmuz’da vizyona girecek film Marvel’in unutulmazlarından biri olacak yorumunu yapabiliriz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur