Yatırım yapmaya başla!

Angelina Jolie Çocuklara Yaptığı Para Oyunu Yüzünden Zalim Damgası Yedi!

Güzelliğinin yanı sıra altın kalbiyle tanıdığımız Angelina Jolie, şu günlerde “zalim” hatta “iğrenç” gibi sözlerle nitelendiriliyor. İşte ünlü yıldızın sert sözlerle eleştirilmesinin nedeni:
Angelina Jolie Çocuklara Yaptığı Para Oyunu Yüzünden Zalim Damgası Yedi!

Angelina Jolie ismini duyduğumuzda aklımıza ilk gelenler; unutulmaz filmleri ve büyüleyici güzelliği olur. Tabii, sarsıntılı bir şekilde ayrıldığı eski eşi Brad Pitt ve hayırsever kişiliği de Jolie ile ayrı düşünemediklerimiz arasındadır. Çünkü o bir tek oyunculuğu ve güzelliği ile değil, Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olmasıyla da gönülleri fethetmiştir.

Ancak son günlerde yaşanan gelişmeler, altın kalpli güzel oyuncunun şiddetli tepkilerle karşılaşmasına yol açtı. Çünkü ünlü yıldız, yeni filmi için yaptığı çocuk oyuncu seçiminde, çok farklı bir yol tercih etti. İşte Jolie’nin çocuklara yaptığı o “zalim” deneyin detayları:

Angelina Jolie, bir Netflix filmi olan First They Killed My Father:A Daughther of Cambodia Remembers isimli yapımın çekimleri için çocuk oyuncu seçerken farklı bir yol izledi.

First They Killed My Father:A Daughther of Cambodia Remembers oyuncu seçimi

Filmin yönetmenliğini üstlenen yıldız, Kamboçya’da Kızıl Khmerler dönemini konu alan yapımın çocuk karakteri “zalimce” bir oyunla seçti.

Oyuncu seçimi sırasında, çocuklar üzerinde farklı bir deney uygulandı. Onların bulunduğu odadaki masanın üzerine para koyuldu ve çocukların parayı almasına izin verildi.

Çocuklar üzerinde para oyunu oynadı

Sonrasında ise çocuklara parayı geri vermeleri söylendi. Angelina Jolie, filmdeki çocuk karakteri oynayan Srey Moch’u işte bu yöntemi kullanarak seçti.

Küçük kızın tepkilerinden çok etkilendiğini söyleyen ünlü, Srey Moch’un parayı geri vermek istememesinin nedenini öğrendiğinde çocuk oyuncusunu bulmuş oldu.

Jolie, Srey Moch’un tepkilerinden çok etkilendiğini söyledi

Çünkü küçük kız, büyükbabasının öldüğünü ama ona güzel bir cenaze töreni yapabilmek için yeterli paraları olmadığını söyledi. Ayrıca Jolie, çocuğun paraya uzun uzun baktığını ve geri istendiğinde fazlasıyla duygusallaştığını anlattı.

İşte bu oyunu yüzünden Angelina Jolie, pek çok kişinin eleştiri oklarının üzerine çekti. Bir kesim Jolie’nin yapmak zorunda olduğu şeyi yaptığını savunurken, bir diğer kesim ise insan sevgisiyle dolu olduğu söylenen ünlü hakkında sert yorumlar yaptı. Peki, güzel yıldızın “zalim” olarak anılmasının sebebini öğrendiğinize göre, konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum