Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Anel Elektrik, TOGG Gemlik Kampüs Projesiyle Yeni İş İlişkisini Duyurdu

Anel Elektrik, TOGG Gemlik Kampüs Projesi'nin çeşitli işleriyle ilgili 11,5 milyon liralık teklif karşılığında proje işvereniyle görüşmeye başladığını söyledi.
Anel Elektrik, TOGG Gemlik Kampüs Projesiyle Yeni İş İlişkisini Duyurdu

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi (Anel Elektrik) yeni bir iş ilişkisiyle ilgili duyuru yaptı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) paylaşılan bilgilere göre; Anel Elektrik, TOGG Gemlik Kampüs Projesi ile ilgili çeşitli işleri üstlenmek için ilk adımı atlamak üzere.

Şirket; Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Gemlik Kampüsü Projesi su işleme tesisi, arıtma tesisi, giriş merkezi ve 3 adet nizamiye binası elektrik işlerinin yapılması için 11.500.000 TL tutarında teklifte bulundu. Bu teklifin proje işvereni olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi Anonim Şirketi tarafından uygun bulunduğunu belirtti.

Anel Elektrik, proje işveren şirketiyle sözleşme görüşmelerine başlanacağının haberini aldıklarını paylaştı. Aynı zamanda projenin 2022’nin ilk çeyreğinde tamamlanmasının planlandığını da söyledi.

Açıklamanın geldiği sırada Anel Elektrik hisseleri (ANELE) 3,08 liraya kadar fırlayan hisseler, yeniden 3 liranın altına geriledi.
Anel Elektrik Hisseleri %2 Yükseliş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Şirketin hisseleri dünkü işlemleri 3 liradan tamamladıktan sonra bugüne 2,99 liradan başladı. Açılışın gerçekleştiği ilk 5 dakika içerisinde en yüksek 3,01 lirayı görürken, en düşük 2,97 lirayı kaydetti. Hisseler bu seviyeden yükselişe geçerken, TSİ 11:30’da 3,06 liraya kadar yükseldi.

Daha sonra 3 – 3,03 lira aralığında dalgalanmaya başlayan hisseler, TSİ 17:00’de 2,98 liradan 3,08 liraya fırladı. Anlık tepkiyle güçlü yükselen hisseler, daha sonra %1 düşüşle 2,98 liradan alıcı bulmaya başladı.

Anel Elektrik hisselerinde aşağı yönde 2,9466 ve 2,9133 lira seviyeleri takip ediliyor. Yukarı yönde ise 3,0366 ve 3,0933 lira seviyeleri direnç noktaları olarak görev yapıyor.

Hisselerin haftalık performansına baktığımızda ise %3,24 değer kaybettiği görülüyor. Aylık bazda %20,74 değer kaybeden hisseler, yıllık periyotta %33,03 oranında kazanıma işaret ediyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum