Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Analist XRP için İddialı: Ripple O Hedefe Yükselmeye Hazır!

Bitcoin yeniden 20 bin dolar sınırını geçerken, bazı altcoinler küçük yükselişler göstermeye başladı. Analist, son günlerde durağan görünüm sergileyen XRP'yi değerlendirdi.
Analist XRP için İddialı: Ripple O Hedefe Yükselmeye Hazır!
Son Güncelleme: 
Yorum

Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra Ripple tahminleriyle de takip edilen popüler kripto analisti Tony Montpeirous, XRP’nin şu anki konumundan nereye gidebileceğini analiz etti. Hedefleri veren isim, bazı noktalara dikkat çekti.

XRP fiyatının daha fazla yukarı yönlü fiyat hareketi için umut verici sinyaller gösterdiğini söyleyen Tony M, takipçilerine bazı önemli anahtar seviyeler sundu.

XRP Fiyatı Güç Gösteriyor

Analiste göre XRP fiyatı, Ekim ayının son işlem haftasında iyimser sinyaller veriyor. Boğalar, Pazartesi günkü XRP fiyatının yüzde 4 artmasından bu yana bir hafta sonu düşen fiyat hareketinin ardından misilleme yapıyor.

XRP fiyatı haber yazımı esnasında 46 dolar civarında işlem görüyor.

Ripple ağının yerel kripto para birimi, geçen hafta Eylül ortasında bir önceki direnç görevi gören yükselen bir trend kanalını yeniden test etti. Boğalar 19 Eylül’de bariyeri başarıyla aştı.

Kaynak: TradingView

“İlk Hedef 0.50 Dolar”

Analiste göre XRP fiyatı yükselen trend kanalının üzerinde kalabildiği sürece, yön eğilimi yükselişini sürdürecektir.

Boğalar muhtemelen önümüzdeki günlerde 0.50 dolara yakın 21 günlük basit hareketi hedefleyecek.

Bir Diğer Olasılıktan da Bahsetti

Ayılar 0.42 dolar seviyesindeki düşüşleri kırarsa, yükseliş trendi tezi geçersiz hale gelebilir. Bu gerçekleşirse 0.39 dolar likidite seviyesini hedefleyen başka bir düşüşün gerçekleşmesi için zemin oluşabilir.

Böyle bir hareket, mevcut XRP fiyatından yüzde 15’lik bir düşüşle sonuçlanacaktır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%