Yatırım yapmaya başla!

20 Bin Dolara Alabileceğiniz En Hızlı Lüks Sedan: “2006 Mercedes S65 AMG”

Mercedes'in 4. nesil S Serisi'nin en çılgını S65 AMG'lerden biri en temiz haliyle yeni alıcısını bekliyor. Özellikleri çok çılgın!
20 Bin Dolara Alabileceğiniz En Hızlı Lüks Sedan: “2006 Mercedes S65 AMG”

Tarih, Mercedes’in kötü bir araba ürettiğine şahit olmamıştır! Mercedes S Klass tarihinin içeriğine baktığımızda markanın ne kadar güçlü bir temsilci olduğunu anlayabiliriz. “Amiral gemi” telafuzu sonrasında akla gelen ilk modeller BMW 7 Serisi, Audi A8, Lexus LS ve Mercedes S Serisi’dir. Ancak devlet büyükleri, iş adamları ve keyfine düşkün insanlara bakıldığında kaputta bir yıldız görmek isterler.

Eğer ki Mercedes’ten daha fazlasını da istersenizde AMG‘ye yönlendirilirsiniz. Alman markanın resmi araç geliştiricisinin satışı yapılacak S65 AMG’si, fiyat performans konusunda inanılmaz mantıklı duruyor. İsterseniz konuğumuz olan S65 AMG’den bahsetmeye başlayalım.

3. nesil W140’lardan sonraki serinin en az 2 kat daha fazla şeyler sunabilmesi gerekiyordu.

Satılık Mercedes S65 AMG AmerikaMafya model olarak geçen W140, belirli bir kesim değil, dünyanın tüm bölgelerinde ilgi duyuyordu. O yüzden Mercedes 4. nesilde dikkatli olması gerekiyordu.

W220’ye geçişte başarılı oldu ve birçok yenilikle geldi. Satılığa çıkan bu siyah örneği ise en üst seviye olarak görebiliriz.

Alman markanın neredeyse tüm standartlarının toplandığı bir oluşuma bakıyoruz.

Satılık Mercedes S65 AMG Amerika JantlarSiyah kaplan, karoser kısmında tamponda ufak eklentilerle ayrılıyor. Krom detaylar şıklığını yansıtırken, 5 kollu AMG’nin hazırladığı özel jantlar ise ağır havasını sportifleştirmiş.

Hangi spor araba olursa olsun bu makineye dikkat etmesi gerekir!

Satılık Mercedes S65 AMG Amerika Arka GörünümABD’ye katılan 32. eyalet olan Minnesota‘ya kayıtlı amiralde, dört çıkışlı bir egzoz sistemi mevcut. Zaten bagajdaki S65 ve AMG ibareleri bilen kişileri bir nebze temkinli olmaya itiyor.

Kalite seviyesini daima en üstte tutan Mercedes, S65’e de ne kadar özen göstermiş olduğunu halen daha gergin duran deri koltuklarından anlaşılıyor.

Satılık Mercedes S65 AMG Amerika KokpitVites ve konsol etrafında kullanılan maunun verdiği hissiyat…Orta kısımda her S Serisi’nde görmediğimiz daha geniş bir bilgi ekranı görüyoruz.

2006 model süper sedanla çok az yol alınmış.

Satılık Mercedes S65 AMG Amerika Kabin Malzeme12 senelik yaşamında hızlı sedanla 52 bin km yol yapılmış. Size gösterge panelinde bile aracın gücünü hissettirecek bir 360 km rakamı ve V12 Biturbo yazısı var!

S65 AMG asfaltta neler yapabiliyor ona bakalım!

Satılık Mercedes S65 AMG Amerika MotorKaputunun altında kocaman bir 6.0L üniteyi besleyen S65 AMG, 612 ps gücün yanında 1000 nm tork gibi seviyesi yüksek bir rakam veriyor. Gördüğümüz bu 2.2 ton ağırlığındaki gemi yine de 4.4 saniyede hızlanıp, sınırlandırılmış 250 km/h’ye çıkabiliyor.

Twin turbolu motorun neler yapabildiğini gördük. Lüks açıdan ısıtmalı, soğutmalı ve masaj fonksiyonlu kontukların donanımlarında oluşunu da göz önünde bulundurursak 20 bin dolarlık fiyat etiketi bu araç için gayet makul. Kısaca satılık bu S5 AMG’de zevk almamak mümkün değil…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum