Yatırım yapmaya başla!

Rolls Royce Amerika Bayisi Houston Cars Bitcoin ile Araba Satışına Başladığını Duyurdu!

Amerika'da bir Rolls Royce Bayisi Bitcoin ile araba satışlarına başladı!
Rolls Royce Amerika Bayisi Houston Cars Bitcoin ile Araba Satışına Başladığını Duyurdu!

Kripto paralar hayatımıza girdiğinden beri hep bir belirsizlik içerisinde kalmıştır. İnsanlar ilk 2008 yılında Bitcoin ismini duymuş olsalar da daha da eskiden derin web ortamlarında sanal para birimi kullanılmaktaydı. Öte yandan yıllardır Bitcoin en zenginler tarafından yorumlanır. Geçtiğimiz haftalarda para avcısı Belfort, Bitcoin’in yatırımcıların tuzağı olduğunu söylemişti.

Post Oak Motors‘un sahibi bunun tam tersini düşünmüş ki dünyanın en pahalı ve lüks otomobillerini sanal para birimiyle satma kararı almış. Hızlıca ayrıntılara geçelim.

Şirket sahibi olaya profesyonel açıdan yaklaşıyor.

Firma sahibi Tilman Fertitta, “Bitcoin’in yükselişi ilgimi ateşledi. Birinci sınıf bir lüks otomobil satıcısı olduğumdan, her zaman müşterilerime en iyi satın alma deneyimini sunmak istiyorum. Ve bu yöntem sayesinde dünyanın her hangi bir yerinde olan kişinin bile Rolls Royce marka araç alması en basit iş haline gelecektir.” şeklinde konuştu.

Fertitta’nın işi yalnızca otomobil değil!

Biraz araştırma yaptığımız zaman Tilman Fertitta Amerika’da Rolls Royce’nin sahibi olmasının dışında Landry’s, Golden Bugget Casino – Hotel ve NBA Houston Rockets basketbol takımının da sahibi olduğunu görüyoruz.

Diğer iş kollarında BTC ile bir ticari alış verişi olur mu, bilemeyiz. Düşünce aslında basit! Ultra lüks araçları alacak kişiler, vakitleri değerli olan iş adamlarıdır. Veya vakit sıkıntısı çekenlerde diyebiliriz. Bankalara emir vermek, parasının RR bayisine transferi gibi süreçler yerine, tek bir giriş ile milyon dolarları sanal para ile hesaplar arası aktarabilirler. Bu konu hakkında düşüncelerinizi yorum yaparak iletebilirsiniz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum