Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Londra Sokaklarında Rastlayacağınız Altın Kaplama Süper Lüks Arabalar

İzleyeceğiniz videoda lüks kavramının herhangi bir sınırı olmayacağını anlamanıza yardımcı olacak araçlar bulunuyor. İşte detaylar;
Son Güncelleme: 
Yorum

İngiltere’nin başkenti Londra’yı dünyanın en lüks ve güzel şehirlerinden birisi olarak gösterebiliriz. Bu lüks arabalara da yansıyor.

2017 yılının en pahalı 10 lüks otomobiline Londra’da rastlamanız mümkündür. Ancak videoda izlediğiniz bu arabalar, lüks araç kavramına yeni bir boyut kazandırıyor.

Süper arabaların üzerindeki altın kaplamaların dikkat çekmemesi mümkün değil. Bu lüks arabaların üzerindeki altın kaplamaların, arabanın kendi fiyatı kadar maliyete sahip olduğunu söyleyebiliriz. Milyon dolarlık fiyatlara sahip olan arabaların üzerinde bulunan altın kaplama, görünüşlerine ayrı bir güzellik katmış.

Videoda pek çok farklı lüks markaya ait altın kaplama arabalara tanık oluyorsunuz. Trafikte seyir halinde olan bu araçları ilk görüşte fark etmemek mümkün değil. Görüntülere bakılacak olursa Londra’ya yolunuz düştüğü takdirde, sokaklarında altın kaplama arabalara sıkça rastlayacağınızı söyleyebiliriz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu