Yatırım yapmaya başla!

Londra Sokaklarında Rastlayacağınız Altın Kaplama Süper Lüks Arabalar



İngiltere’nin başkenti Londra’yı dünyanın en lüks ve güzel şehirlerinden birisi olarak gösterebiliriz. 2017 yılının en pahalı 10 lüks otomobiline Londra’da rastlamanız mümkündür. Ancak videoda izlediğiniz bu arabalar, lüks araç kavramına yeni bir boyut kazandırıyor.

Süper arabaların üzerindeki altın kaplamaların dikkat çekmemesi mümkün değil. Bu lüks arabaların üzerindeki altın kaplamaların, arabanın kendi fiyatı kadar maliyete sahip olduğunu söyleyebiliriz. Milyon dolarlık fiyatlara sahip olan arabaların üzerinde bulunan altın kaplama, görünüşlerine ayrı bir güzellik katmış.

Videoda pek çok farklı lüks markaya ait altın kaplama arabalara tanık oluyorsunuz. Trafikte seyir halinde olan bu araçları ilk görüşte fark etmemek mümkün değil. Görüntülere bakılacak olursa Londra’ya yolunuz düştüğü takdirde, sokaklarında altın kaplama arabalara sıkça rastlayacağınızı söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.



Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur











SAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum