Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Korku Oyunu Alien: Blackout Mobil Sürüm ile Geliyor!Korku Oyunu Alien: Blackout Mobil Sürüm ile Geliyor!

Korku temalı oyun tutkunları 5 yıl önce piyasada yerin almış Alien: Isolation oyununu hatırlayacaktır. 2014 yılına Sega tarafından geliştirilen oyun, çıktığı dönem fırtına gibi esmiş ve ilgili çevreler tarafından büyük beğeni toplamıştı. Ancak yeni gelen bir haber oyunun mobil sürüm ile devamının geleceğini bizlere müjdeledi.

Gelen açıklama ile Alien: Blackout adında yeni korku oyununun mobil sürüm ile geleceği ortaya çıktı. 5 yıl önce çıkan PC ve konsol kullanıcıları için geliştirilmişti. Ancak yeni oyun sadece iOS ve Android kullanıcıları tarafından oynanabilecek. Videodan görüleceği üzere yeni oyunda korku dolu anlar bizleri bekliyor diyebiliriz.

D3 Go tarafından tanıtımı yayınlanan oyunla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Mekiğinizin içinde ölümcül bir Xenomorph varken, kapana kısıldığınız Weyland-Yutani Uzay İstasyonu’nda ekibiyle beraber hayatta kalmaya çalışın. Mükemmel canavarını hamlelerini önceden tahmin ederek onu saf dışı bırakın.”

Henüz oyunla ilgili çok fazla detay mevcut değil ancak tahminler Alien Isolation ile benzer bir yapım geleceği yönünde. Pek çok kullanıcı ise yeni oyunun sadece mobil için gelmesini eleştirdi ve diğer platformlar için geliştirilmesi gerektiğini ifade etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur