Yatırım yapmaya başla!

Asırlık Alfa Romeo Tarihini Onurlandıracak Bir Model: “Furia Concept”

Asırlık Alfa Romeo Tarihini Onurlandıracak Bir Model: “Furia Concept”

Nicola Romeo’nun 1910 yılında Milano’da temellerini attığı Alfa Romeo şirketi, bu yıl dünyaca tanınmış bir otomotiv devi olarak 106 yaşına basıyor. 60’lı yıllarda yakalamış olduğu popülerliği günümüzde halen daha devam ettirmeyi başaran bu İtalyan devi, kurulduğu dönemlerde meydana getirmiş olduğu kamyon ve minibüs tarzı araçları birer süper araba modeline dönüştürdü. Böylece bugüne kadar üretilmiş en güzel Alfa Romeo modelleri ile Avrupa tarihinin en başarılı ve tanınmış araba markalarından bir tanesi olmayı başardı.

Şimdi ise olağanüstü otomobillere imza atan asırlık çınar Alfa Romeo, yeni yaşını onurlandırmak için geliştirdiği Furia adında eşsiz başyapıt ile karşımıza geliyor. İtalyancada “öfke” ve “ceza tanrıçası” anlamı taşıyan “furia” sektördeki rakip firma otomobillerinin canını yakacağa benziyor. Markanın en büyüleyici tasarımlarından biri olan Alfa Romeo Furia ile tanışmaya hazır mısınız? O zaman sıkı tutunun. Alfa Romeo’nun yeni harikası kesinlikle başınızı döndürecek.

Eşsiz Bir Hayal Gücü ile Oluşturulmuş Efsanevi Furia Modeli

Eşsiz Bir Hayal Gücü ile Oluşturulmuş Efsanevi Furia ModeliPolonyalı genç tasarımcı, Paul Breshke‘nin inanılmaz hayal gücü sayesinde böylesine etkileyici bir otomobil modeliyle tanışabiliyoruz. Furia, Alfa Romeo’nun yeni nesil modellerine ışık tutacak bir süper araba olarak karşımıza geliyor. Tasarımı ve aerodinamikleriyle bir üst seviye için sınırları zorlarken, öte yandan 106 yıllık İtalyan efsanesini onurlandırmayı başarıyor. İtalyan devinin bu olağanüstü modeli, küresel çapta kolaylıkla dikkat çekerek araba sevdalılarını mest edecek.

Gelecekten İpuçları Sunan Bir Süper Araba: Alfa Romeo Furia

Gelecekten İpuçları Sunan Bir Süper Araba: Alfa Romeo FuriaGüzel kıvrımlarıyla birlikte büyüleyici diğer İtalyan araçlardan da esintiler taşıyan Furia, zarif ve eşsiz bir görünüme kavuşuyor. Büyüleyici dokunuşları ve küçük ipuçlarını bünyesinde barındıran bu yeni Alfa Romeo modeli, şirketin zengin tarihi hakkında fikir yürütebilmemizi sağlıyor. Geleceğe ait bir tasarıma sahip olan Alfa Romeo Furia modelinin dış tasarımında, geçen günlerde açık arttırmada yer alan Alfa Romeo 33 Stradale ve GTV Spider modellerinden de izler bulunuyor. Aynı zamanda Tipo 32/2 Daytona, Furia G1 ya da P33 Cuneo gibi unutulmaz Alfa Romeo modellerinden de ilham alındığını rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Ultra Lüks İç Mekan Tasarımıyla Alfa Romeo Furia

Ultra Lüks İç Mekan Tasarımıyla Alfa Romeo FuriaÖn ızgarası ve klas oval bir hava kanalı, bizlere geçmiş günler hakkında ipuçları verirken; konseptin parlak renkli aksam ve boyası, Bertone tasarımlı Carabo modeline selam çakıyor. Deri döşemelerin kullanıldığı göz alıcı iç mekan tasarımıyla hızı ve lüksü betimleyen bu eşsiz model, sürücüsüne kesinlikle kendisini özel hissettirecektir.

Zengin tarihini birbirinden güzel otomobiller ile süsleyen Alfa Romeo, Furia adını verdiği yeni başyapıtıyla sektörde yeniden fırtınalar estirmeyi başarıyor. Peki, İtalyan devi Alfa Romeo’nun yeni güzelliği Furia ile bu inanılmaz deneyime ulaşmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum