Yatırım yapmaya başla!

Alcatel BlackBerry Modeli ile Akıllı Telefon Tanıtmaya Hazırlanıyor!

Akıllı telefon pazarının tanınmış üreticilerinden Alcatel, yeni bir Blackberry akıllı telefon geliştiriyor.
Alcatel BlackBerry Modeli ile Akıllı Telefon Tanıtmaya Hazırlanıyor!

Mobil telefon sektöründe geçmiş yıllardan bu yana en tanınan markalardan birisi BlackBerry olmuştur. Akıllı telefonların yaygınlaşması ve rakiplerin çoğalması ile beraber BlackBerry eski günlerini arar hale geldi. Şirket halen sektörde ayakta kalmaya çalışıyor. Bir forumda yapılan paylaşıma göre başka ünlü teknoloji şirketi Alcatel, yeni bir BlackBerry modeli geliştiriyor olabilir.

BlackBerry forumundaki kullanıcılardan birisi, Alcatel’in yeni bir BlackBerry markalı akıllı telefon üretme hazırlığında olduğunu tespit etti. Tanıtımın yaklaştığına dair ipuçlarına ulaşan kullanıcı, yeni akıllı telefon ile ilgili çok fazla olmasa da bir takım bilgileri edinmeyi başardı.

Alcatel’den Yeni BlackBerry Telefon

Alcatel’den Yeni BlackBerry Telefon

Sektörün köklü telefon üreticilerinden biri olan Alcatel, halihazırda ürettiği akıllı telefon modelleri ile piyasada yer edinmeye devam ediyor. Rakiplerine göre çok daha pasif bir strateji izleyen şirket, geliştireceği BlackBerry modeli ile adından söz ettirebilir. Paylaşılan bilgilere göre Alcatel’in BBI100 model numarası ve Adula kod adında yeni bir BlackBerry akıllı telefon geliştiriyor.

Forum kullanıcısının fark ettiği telefon ile ilgili çok fazla bir bilgi mevcut değil. Ancak elde edilen veriler ışığında cihazın Auro 2 adı ile piyasaya sürülecek ve Çin merkezli TCL tarafından üretilecek. Yakın gelecekte söz konusu akıllı telefon modeline dair yeni detayların ortaya çıkması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıllarda akıllı telefonların hayatımıza girmeden önce BlackBerry, en popüler telefon modelleri arasında yer alıyordu. Sektörün akıllı telefonlara kaymasıyla beraber BlackBerry rekabette epey geride kaldı. Üstelik şirket kendi modellerinde diretti ve fiziksel klavyeye sahip modeller çıkarmaya devam etti. Önümüzdeki dönemde çıkması muhtemel BlackBerry marka bir akıllı telefonun ne derece ilgi göreceği ise merak konusu .

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum