Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın İlk Mobil Diskosu “Smart ForTwo EQ” ile Tanışın

Smart'ın sizleri kapalı ortam diskolarından vazgeçirecek bir projesi var. O da ForTwo Mobil Disco!
Dünyanın İlk Mobil Diskosu “Smart ForTwo EQ” ile Tanışın

Bazı pratik zekalı insanlar yaptıklarıyla çok şaşırtırken, bazende “nasıl olabilir” diye de düşündürmüyor değil. Gördüğümüz videoda onlardan biri. Teknolojinin ihtiyaçlardan doğan birşey olduğunu düşündüğümüzde belki pratik yapılı disko ortamı gerçekten de lazım mıydı? Mobil cihaz, ev, sistem odaları gibi önemli alanlarda basit taşınımlı yapıları görüyorduk. Ancak küçük bir araba sayesinde onlarca kişiyi eğlendirileceği biraz komik gelmişti.

Küçük ForTwo‘ya genel olarak neler yapıldığına göz attık ve ihtiyacın bir insanı nasıl yönlendirdiğini gördük. Malzeme yerleşimlerinin iyi ayarlanması ve sistemin işleyebilmesi için gerekli yerlere akla gelemeyecek konumlandırmalar yapılmış.

Yürüyen diskomuzun ilk aşamasında ön ve arka kısım tadilatları başlatılmış.

ForTwo’nun arka kısım parçaları sökülerek DJ kabini için yukarıya uzanan platform yapılmış. Hidrolik sistemli sepet, farklı açılardan DJ’ye hizmet edecek. Ayrıca platformun alt ve yan kısımlarına kapalı ortam diskolarda olduğunu gibi güçlü ışıklandırmalar yapılmış.

Smart Mobil Disko Aracı

Işık efektleri, stroboskop, spotlar, Led matris aydınlatma ve aracın alaşım jantları dahil alt kısımlara neon aydınlatmalar koyulmuş. Sis bombası olayı içinde radyatör ızgarasının arka bölümüne duman makinesi yerleştirilmiş. Ayrıca farlarda değiştirilerek döner ışıklar koyulmuş.

Araç üzerindeki ses düzeni güçlü hoparlörlerle desteklenmiş.

Smart Mobil Disko DJ

Ses sistemi JBL‘den alınmış. İnsanlara bol gürültülü ortamı sağlamak için kabin ve araç karoseri üzerine devasal kolonlar yerleştirilmiş. Markanın başındaki isim olan Annette Winkler, “Akıllı Mobil Disko, kulüp kültürünü dışarıya taşıyarak insanları bir araya toplamış oluyor. Projemizin amacı tamamen neşeli bir ortam oluşturmak.” şeklinde anlattı.

Düşünce gerçekten güzel. Akıllı Mobil Disko Smart yer farketmeksizin kendi sığabileceği bir alanda ışık efektleri altında, birazda ortamı sisli havaya sokarak harika dakikalar için oluşturulmuş bir eğlence merkezi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum