Paylaşım

Airbnb Lüks Konaklama Hizmeti “Plus”ı Duyurdu!


 

Airbnb’nin kurucusu ve CEO’su Brian Chesky, Airbnb Plus hizmetini duyurdu. Ve servis için ilk 1 saat içerisinde 1000 ev sahibinin müracaat ettiğini duyurdu. İşte detaylar;

Yaklaşık 200 ülkede hizmet veren ve hem ev sahipleri hem de misafirler için avantajlar sunan Airbnb, yeni hizmetini duyurdu.

Şirketin ortak kurucusu ve CEO’su Brian Chesky tarafından duyurulan yeni hizmet, kullanıcılardan olumlu geri dönüşler aldı. Nitekim Forbes verilerine göre 3.8 milyar dolarlık servetin sahibi olan milyarder CEO, Airbnb Plus’a ilk 1 saat içerisinde 1000 ev sahibinin başvuru yaptığını açıkladı.

Brian Chesky, Airbnb Plus’a gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti Twitter’daki paylaşımıyla belli etti.

Sizin de gördüğünüz gibi 1987 doğumlu internet girişimcisi, Airbnb Plus’a uygulanmaya başladığı 13 pazarda ilk 1 saat içinde 1000 ev sahibinin müracaat ettiğini duyurdu. Peki, nedir bu Airbnb Plus?

Popüler uygulamanın sitesinde de belirtildiği gibi Airbnb Plus’ta kullanıcıların karşısına kalite onaylı evler çıkıyor.

Airbnb Plus Sunduğu AyrıcalıklarDiğer bir ifadeyle; Airbnb evlerinin lüks formuna bu isim verilmiş. Değerlendirmeleri yüksek evlerin ve ev sahiplerinin bulunduğu Airbnb Plus’taki evler platformun yetkilileri tarafından bizzat ziyaret ediliyor.

Haliyle Plus ayrıcalığını, konaklamanın kusursuz olması için çaba harcayan ev sahipleri alabiliyor.

Airbnb Plus Evleri Kalite OnaylıAyrıca ev sahiplerinin programa başvurabilmesi için bir defaya mahsus ücret ödemesi gerekiyor. Örneğin bu evlerde; kaliteli nevresimler, rahat yataklar, dolaplar, temiz banyolar, havlular, özenli mobilyalar, donanımlı mutfaklar, internet, televizyon, çalışan elektrikli cihazlar gibi ayrıcalıklar bulunuyor.

Ayrıca giriş yapmak istediğinizde ev sahibiniz sizi karşılamak için her zaman hazır oluyor.

Airbnb Plus CEO'su Programın 13 Şehirde Kullanıldığını DuyurduAirbnb Plus’ın kullanıcılara sunduğu bir diğer imtiyaz da ihtiyaç duyulduğunda destek alınabilecek profesyonel ekibin bulunması.

Neticede; CEO Brian Chesky’nin de dediği gibi Airbnb Plus hizmetinden şu anda Austin, Barcelona, Cape Town, Chicago, Los Angeles, Londra, Melbourne, Milano, Roma, San Francisco, Şangay, Sidney ve Toronto’da faydalanılabiliyor.

Fakat Chesky’nin de belirttiği gibi sayının hızla artması ve hizmetin daha pek çok noktada kullanılır hale gelmesi bekleniyor. Ayrıca Airbnb yaz aylarında uygulamanın popüler kullanıcıları için “Superguest” isimli bir program sunmaya hazırlanıyor.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın