Yatırım yapmaya başla!

Ağır Vasıtaların Yere Monte Edilen Engeller Karşısında YaşadıklarıGelişen teknoloji ile yeni üretilen ürünler için yapılan performans testleri her zaman ilgi çekici olmuştur. Özellikle telefon, bilgisayar ve buna benzer teknolojik araçlara yapılan sağlamlık testleri heyecan verici oluyor.

Bu sağlamlık testleri yeni üretilen araçlara da yapılıyor. Büyük ve ağır taşıtlara yapılan sağlamlık testleri daha ilgi çekici oluyor. Bu videomuzda sizlere tır ve buna benzer birkaç araca yapılmış bir sağlamlık testinden bahsedeceğiz. Bu testlerin yapılması için araçların geçeceği yere engeller koyuluyor ve hem bu engellerin sağlamlığı hem de araçların sağlamlığı ölçülüyor.

Bu testlerin yapılma anları oldukça sesli bir şekilde kayıt altına alınıyor ve izleyenler için fazlasıyla heyecanlı oluyor. Yukarıdaki videomuzda yapılan bu testlere dair görüntüleri izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum