Yatırım yapmaya başla!

Kendinizi İçerisinde Hissedeceğiniz Adrenalin Yüklü 360 Derecelik Korku VideosuKorku duygusu insanların içinde yer alan en kuvvetli duygulardan birisi olmaktadır. Her insanın muhakkak yaşadığı hayatta bir şeylerden korktuğu malumdur. Kimi insanlar ise bu korku duygusunu yaşamak için kendilerini bir takım aktivitelerin içerisine sokmak isterler.

Kimisi lunaparkta yükseklik ve hıza meydan okuyacak bir araca biner, kimisi ise korku filmi izleyerek özellikle korkmak için çaba sarf eder. Ya da ekstrem bir spora yönelerek heyecan ve korku duygusunu yaşayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ve internetin hızla yaygınlaşmasıyla beraber bu korku duygusunu bilgisayarınızın başında da yaşamanız mümkün olmaya başlıyor.

Videoda kendisini içerisinde hissedeceğiniz adrenalin yüklü bir korku deneyimini yaşayabilirsiniz. Dünyanın en çok ziyaretçi ağına sahip video paylaşım ağı Youtube, her geçen gün yeni bir yenilik ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. İzlediğiniz videoda fark edeceğiniz üzere son zamanlarda 360 derecelik videolar dikkat çekmeye başladı.

360 derecelik videolar sayesinde videoda yönlendirme yapabilir ve daha gerçekçi bir video deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Korku temalı bir videoyu 360 derece deneyimi ile beraber izlediğiniz zaman tüylerinizi ürperten anlar yaşayabilmeniz mümkün oluyor.

Korku filmlerinden alışılageldik sahnelerden birinin bu videoda kurgulandığı görülüyor. İnsana korku veren sesler ve karanlık bir evin koridorunda yürüyerek korku yüklü deneyimi yaşamaya başlıyorsunuz. İçinde bulunduğunuz atmosfer size her an korkunç bir şey yaşanacakmış gibi hissettiriyor.

Videonun devamında ise korku filmi meraklılarının yabancı olmadığı Halka filminden bir atmosferin içinde kendinizi buluyorsunuz. Eğer karanlık bir odada tam ekran olarak bu videoya yoğunlaşırsanız fazlasıyla korkacağınızı söyleyebiliriz.

Videonun korku atmosferini yansıtmada oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Görüntüyü elinizle yönlendirdiğiniz zaman bu korku deneyimini daha derinden yaşamanız içten bile değil. Gelişen teknoloji sayesinde pek çok deneyimi oturduğumuz yerden test edebilmenin bizlere değişik duyguları bir arada yaşattığını söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum