Yatırım yapmaya başla!

Milyonlar Teklif Edilmesine Rağmen Adele Bahçesinden Vazgeçmedi!

Adele o kadar çok para kazanıyor ki Ortadoğulu milyarderlerden gelen milyonluk özel konser teklifini geri çevirmiş. İşte detaylar;
Milyonlar Teklif Edilmesine Rağmen Adele Bahçesinden Vazgeçmedi!

Boşuna dememişler, zenginin malı züğürdün çenesini yorar diye! Ama ne yapalım, her ne kadar gerçeklerin farkında olsak da paraya para demeyenlerden söz etmeye ısrarla devam edeceğiz.

Tıpkı doğuştan gelen yeteneğiyle tüm dünyayı kendine hayran bırakan Adele’in kazancı ve pek çoğumuzun iki eli kanda olsa kabul edeceği ama onun reddettiği milyonluk teklifler gibi!

İngiltere’nin en zengin müzisyenleri arasında yer alan Adele, profesyonel olarak daha onuncu yılını bile doldurmasa da süperstarlara taş çıkartıyor.

İngiltere’nin en zengin müzisyenleri arasında yer alan Adeleİkinci albümü 21 ile Guinness Rekorlar Kitabı’na adını yazdıran Adele, kariyeri boyunca pek çok ödüle layık görülmüş, kazanç bakımından da genç yaşına rağmen yıllardır müzik dünyasında yer alan birçok sanatçıyı arkasında bırakmıştır. İşte bu noktada, sizlere Adele’in yıllık kazancından ve geri çevirdiği milyonluk tekliften bahsedeceğim.

Geçtiğimiz günlerde bir daha turne düzenlemeyeceğini söyleyen Adele’e Las Vegas’ta sahne alması için 26 milyon dolar teklif edilmişti.

Adele’e Las Vegas’ta sahne alması için 26 milyon dolar teklif edilmiştiVe Adele’in bu anlaşmayı imzaladığı takdirde Las Vegas’ta sahneye çıkan Mariah Carey, Britney Spears ve Jennifer Lopez’e rakip olacağı belirtilmişti. Şimdiki haberimiz ise Adele’e gelen 1 milyon poundluk konser teklifi ve ünlü yıldızın şaşırtıcı cevabı!

Bilmeyenler için henüz 29 yaşında olan müzisyenin geçen yılki günlük kazancının 45.000 pound olduğunu belirtelim.

Adele milyonları bahçesine değişmedi.Sonuçta; 2016 yılını ve 2017’nin ilk yarısını dolu dolu geçiren müzisyen, geçen yıl tahmini 52.5 milyon pound daha kazandı. Ve duyduğumuz son habere göre, Adele Ortadoğulu milyarderler önünde konser verip, 1 milyon euro alacağı teklifi epey ilginç bir açıklamayla geri çevirdi.

Görünen o ki Adele, bahçesindeki çiçeklerle uğraşmayı milyonluk konser teklifine tercih etti. 132 milyon euroluk servetiyle İngiltere’nin 30 yaşın altındaki en zengin ünlüsü olan Adele, paraya doymuş olacak ki milyonlar kazanmak yerine günlük işlerle ve küçük oğluyla ilgilenmeyi yeğliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kültür - Sanat kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum