Paylaşım

Acun Ilıcalı’dan Yunanistan’a Destek


 

Acun Ilıcalı, Türkiye-Yunanistan maçı öncesi iki ülke liderleri ile bir araya geldi. Peki, Ahmet Davutoğlu, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ve Ilıcalı arasında neler konuşuldu?

Geçtiğimiz günlerde yapılan Türkiye-Yunanistan maçı canlı olarak TV 8’de yayınlandı. Maç öncesi kanalın sahibi Acun Ilıcalı, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bir araya gelerek sohbet etti. Edinilen haberlere göre bu sohbette Acun Ilıcalı’nın Yunanistan’a yapacağı yatırımlar hakkında konuşuldu.

Acun Ilıcalı, uzun zamandır Yunanistan’a yatırım yapmayı planladıklarını, maç öncesi projelerini Çipras’a anlattıklarını ve bu durumdan memnuniyetini dile getirerek destek vereceğini söylediğini belirtti. Ilıcalı’nın projeleri arasında Yunanistan’da O Ses, Survivor ve Yetenek Sizsiniz gibi en popüler yarışmalarını yayınlamak yer alıyor. Bunun yanında Acun Ilıcalı, hükümetimizin de bu projeye destek verdiğini sözlerine ekledi.

Televizyon dünyasının en başarılı isimlerinden biri olan ve elini attığı her işten alnının akıyla çıkan TV 8 sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Acun Ilıcalı, “O Ses Yunanistan”ın yayın haklarını aldığını da açıkladı. Türkiye’de izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye yarışmasının Yunanistan haklarını nasıl aldığını anlatan Acun Ilıcalı, şu sözleri söyledi;

“Yunanistan The Voice’unu da bana verin dedim. Sana niye verelim, şu an bir kanalda ve 30 share yapılıyor dediler. Yunanistan krizde, ödeyemiyorlar dedim. Sonuç olarak önümüzdeki sene Yunanistan The Voice’u yapıyoruz,” dedi.

Türkiye-Yunanistan arasında golsüz beraberlikle biten dostluk maçı sonrasında da iki ülke liderleri arasında güzel anlar yaşandı. Maç sonrası Ahmet Davutoğlu ile birlikte soyunma odasına inen Çipras, burada futbolcularla tanıştı. Özellikle Arda Turan ile sohbet eden Çipras, favori takımının da Barcelona olduğunu söyledi.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın