Yatırım yapmaya başla!

Ismarlama Boya Tonuyla Sizce Rolls Royce Wraith Nasıl Olmuş?

Rolls Royce, Abu Dhabi bayisi vitrinlerine farklı renklerde bir Wraith çıkardı!
Ismarlama Boya Tonuyla Sizce Rolls Royce Wraith Nasıl Olmuş?

İngiliz Kraliyet Ailesi otomobil markası Rolls Royce yine farklı haberle karşımıza çıkıyor. Marka, zenginliğe hitap ettiği için uygulamaları da pahalı. O yüzden kişiselleştirmeye yüksek oranda izin veriyor. Buna verilebilecek en güzel örnek, Japon sanatından ilham alınarak tasarlanan Phantom Serenity! Aslında R.R’nin her bir otomobili özel olduğu için mutlaka alacak müşterileri bir yerini de olsa farklı istiyordur.

Wraith almak isteyen bir kişi dış kısımla beraber kokpitinde de kendi zevklerine uygun çalışmalar olmasını istemiş. Daha estetik kareler verilmek istense de bu renk tonları ortak zevklerin biraz dışında kalabilir!

Rolls Royce Wraith’in parçaları konusunda stil değişikliğine gidilmemiş.

Bakışlarıyla korku salan “b” farlar, dik krom çubuklara sahip ızgara ve en önemlisi The Spirit of Ecstasy ısmarlama üretim değişimlerinden ayrı tutulmuş.

Wraith’in boya tonları canlı duruyor.

Abu Dhabi bayisinde bekletilen Wraith kupa alt kısımları Salamanca Blue renk yapılmış. Ön kısımda ızgara kenarlarından, belirgin kaput kısımlarına kadar “Ensign Red” kırmızı rengi kullanılmış.

Yan kısımda kombin biraz daha kendini belli ediyor.

21 inç büyüklüğündeki jantlar 5 kollu standart halinde. Kaputtan başlatılan renk değişimine tavandan devam edilmiş.

Wraith’in kabininde kırmızı renge başvurulmuş.

R.R, modeli ne olursa olsun her kabin tipinde kendisinin ne kadar özel olduğu rüzgarını estiriyor. Bunun sebebi ise kullandığı malzemeler.

Görünen ahşabı aynı tonlarında farklı bir markada baktığımız zaman bunu net anlayabiliyoruz.

En azından kabin içerisinde Salamanca mavisi yok!

Deri olan kısımların hepsi kırmızı renk. Bence böyle bir kabin rengine biraz alışılması gerek. Kırmızı – siyah, kırmızı – beyaz vs. çift renkler kokpiti biraz daha farklı gösterebilir.

Kesinlikle kötü demiyoruz! Yalnızca kahve tonların ve diğer tüm kısımların kırmızı olmasının sorun olabileceğini konuşuyoruz.

Wraith, Toyota’nın devasa SUV’u Land Cruiser ile aynı ağırlıkta.

Kapladığı alan ile “big” boy” sınıfında olan Wraith’te 2.4 tonluk ağırlığını hiçe sayan bir ünite var. 6.6L hacimli motor çift turbodan aldığı enerjiyle 632 ps güç ve 800 nm tork üretebiliyor. Bunların neticesinde spor sürüş kıvamında 4.6 saniyede hızlanabiliyorsunuz.

Sonuç olarak özel bir kişiye hazırlanan Wraith, ilk başta boya rengiyle itici gelebilir. Salaman mavisi kısmı zaten markaya yakışan bir ton olmasına karşı, Wraith’in üst kısmına yansıtılan kırmızı tonu, tercihe bırakıyor. Sizce bu renk kombini nasıl olmuş ve siz tercih eder miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum