Yatırım yapmaya başla!

Abu Dhabi’de Onlarca Arabanın Yaptığı Kazanın Dehşet Anları!Görüntülerden kazanın ne kadar büyük olduğunu görebiliyoruz. İnsanların kendilerini yol kenarına attığı anlarda, bir tır son sürat araçlara çarpmaya devam ediyor. Kamerasıyla araçlar arasında dolaşan bir kazazede tüm dehşeti gözler önüne seriyor.

Sis yüzünden yaşanan bu olayda ilk başlarda zincirlemeye neden olan araçların tamamı pert olmuş durumda. Can kaybı var mı veya varsa ne kadar bilgi verilmedi. Görüş açısının inanılmaz derecede kötü olması böyle korkunç kazanın olmasını neden oluyor. En son böyle bir kazayı Amerika’da görmüştük. Geçtiğimiz haftalarda ABD’de meydana gelen kazada 40 araç birbirine girmişti.

Onun sebebi ise kış nedeniyle buzlanan yolda araçların yolda tutunamaması. Buradan çıkartacağımız sonuç görüş mesafesi bu kadar az olan ortamlarda yola çıkmamak ve sis perdesi kalkana kadar bir tesiste beklemektir. Böyle durumlarda yol kenaranı çekip hareket etmemek dahi tehlikeli. Belkide videodaki bir çok araç yol kenarına çekerek hareket etmeyen olabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum