Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

ABD’li Politikacı: Ukraynalılar ABD’nin Umurunda Değil

ABD’li politikacı Gabbard, Biden ve Beyaz Saray ile ilgili açıklamalarda bulundu. ABD’nin gerilimi daha da artırdığını söyledi. İşte detaylar;
ABD’li Politikacı: Ukraynalılar ABD’nin Umurunda Değil
Yorum

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Temsilciler Meclisi’nin eski üyesi Tulsi Gabbard, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Gabbard, Beyaz Saray’ın Ukrayna’daki çatışmayı diplomatik yolla çözmek için herhangi bir çaba göstermediğini, sadece gerilimi tırmandırdığını söyledi. Ukraynalıların ABD’nin kesinlikle umurunda olmadığını vurguladı.

Gabbard, Demokratların Biden’a yazdığı mektupta, Rusya ile devam eden vekalet savaşının hem Ukrayna halkı hem de Amerikalılar için maliyeti ve sonuçları artırdığı şeklindeki ifadelere katıldığını kaydetti.

Süreçte yaşanan problemlerin ABD’deki olumsuz sonuçları arasında benzin fiyatlarındaki artışı ve yüksek enflasyonu gösterdi.

Biden’ın eski rakiplerinden olan Gabbard, refah ve özgürlüğün barış olmadan sağlanamayacağını vurguladı. Beyaz Saray’ın süreçte gerilimi daha da tırmandırdığını dile getirdi.

Ayrıca Demokrat Parti’nin artık Washington’daki savaş çığırtkanları tarafından kontrol edildiğini, partiden ayrılmasının sebebinin bu olduğunu bildirdi.

ABD’li bazı ekonomistler de ABD’nin ve Avrupa ülkelerinin Rusya’ya karşı tutumunun sadece kendilerine zarar verdiğini, Rusya’yı daha da zengin hale getirdiğini savunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu