Yatırım yapmaya başla!

Abdi Serdar Üstünsalih Vakıfbank Genel Müdürlüğü’nü Üstlendi

Genel Kurul kararıyla Yönetim Kurulu Üyesi olarak bankanın kadrosunda yer alması kararlaştırılan Abdi Serdar Üstünsalih, ardından gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında Vakıfbank Genel Müdürü seçildi.
Abdi Serdar Üstünsalih Vakıfbank Genel Müdürlüğü’nü Üstlendi

Güçlü Türkiye’nin lider bankası Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre bankanın 65. Olağan Genel Kurul Toplantısı 27 Mayıs günü (dün) yapıldı. Üstünsalih, Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Üyesi seçilmişti. Ardından yapılan Yönetim Kurulu toplantısında ise kendisine Vakıfbank Genel Müdürlüğü görevi verildi.

Vakıfbank’ın Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, 28 yıldır bankanın her kademesinde çeşitli görevleri üstlendiğini dile getirdi. Ayrıca mesleğe ilk adımını attığı Vakıfbank’ta genel müdürlük görevini üstlenmekten büyük bir onur duyduğunu ifade etti.

Vakıfbank’ın yeni Genel Müdürü Üstünsalih, devraldıkları yeni hizmet bayrağını, bankanın bünyesine emek veren 20 bin çalışma arkadaşıyla daha ileri taşımak için yılmadan, yorulmadan ve usanmadan çaba göstermeye devam edeceklerini söyledi.

Vakıfbank'ın Yeni Genel Müdürü Üstünsalih, Çaba Göstermeye Devam Edeceklerini SöylediÜstünsalih ardından, ”Büyük VakıfBank ailesi olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Yeni dönemde temel şiarımız, ülkemiz için var gücümüzle çalışmak ve bir ferdi olmakla iftihar ettiğimiz milletimize hizmet vermektir. Bu onurlu vazifeyi yerine getirebilmek için büyük VakıfBank ailesinin her bireyi görev ve unvan fark etmeksizin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da büyük bir azim ve gayretle çalışmaya devam edecektir.” ifadeleriyle bankanın geleceğe dair izleyeceği rotayı çizerek aynı zamanda kendine olan güvenini yansıttı.

Genel Müdür bunlarla birlikte, sadece Vakıfbank olarak değil, bağlı ortaklıklarıyla da çağdaş finansal hizmet anlayışını devam ettireceklerinin bilgisini verdi.

Vakıfbank Çağdaş Finansal Hizmet Anlayışını Devam EttirecekNitelikli insan kaynağı, sağlam sermaye yapısı, modern bilgi teknolojileri gücüyle tüm paydaşların yanındaki güç olmaya devam etmeyi hedef olarak belirleyen Vakıfbank, geçtiğimiz günlerde İstanbul Kuyumcular Odası ile bir işbirliği protokolü imzalamış ve bununla kuyumculara uygun maliyetlerle kredi imkanı tanımıştı.

Üstünsalih, “Bugünün ve yarının bankacılığına yön veren politikalarımızla, sosyal sorumluluklarının farkında olan kurum anlayışımızla her anlamda üzerimize düşeni yerine getireceğiz. Bu vesileyle bugüne kadar bankamıza emeği geçmiş tüm büyüklerimize yürekten teşekkür ediyor, olağan genel kurulumuz sonrası oluşan yeni yönetim kurulumuzun ülkemiz, milletimiz ve bankamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” diyerek güzel bir gelecek vadederken iyi dileklerde bulundu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Bankalar kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum